Zamknij

Ola Ciupa ma nowego chłopaka. To znany polski raper [FOTO]

Maciej Friedrich
31.12.2019 11:36
Ola Ciupa ma nowego chłopaka. To znany polski raper [FOTO]
fot. Instagram:@ola_ciupa

Ola Ciupa, która popularność zyskała jako "Słowianka" występująca w teledyskach Donatana, znów jest w związku. Wybrankiem modelki jest popularny polski raper. Para pochwaliła się wspólnym zdjęciem z egzotycznych wakacji. 

Ola Ciupa to polska modelka, która na swoim koncie ma występy w konkursach piękności. Znalazła się między innymi w półfinale wyborów Miss Polski 2013 oraz w finale Foto Models Poland 2013. Spełniała się także jako prezenterka kanału Discostacja. 

Największą popularność Oli przyniósł jednak udział w teledyskach Donatana i Cleo, w których wcielała się w rolę seksownej "Słowianki". Podczas 59. finału Konkursu Piosenki Eurowizji jako modelka promowała polski duet biorący udział w zmaganiach. Jest bardzo popularna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje odważne zdjęcia

Ola Ciupa ma nowego chłopaka. Wyjechała ze znanym raperem

Fani Ciupy nie kryli radości, gdy okazało się, że Ola znów jest zakochana. Przypomnijmy, że modelka ma za sobą zerwane zaręczyny. Teraz jednak ponownie odnalazła miłość. Jej wybrankiem ma być Jakub Flas, popularny raper znany pod pseudonimem "Kubańczyk". Ciupa opublikowała wspólne zdjęcia z Kubą. Para wypoczywa wspólnie na Madagaskarze. 

Kuba się zakochał. Ola jest piękną kobietą i robi piorunujące wrażenie na facetach - zdradził magazynowi "Twoje Imperium" przyjaciel rapera.

Ola także wygląda na bardzo szczęśliwą. Oczywiście życzymy zakochanym wszystkiego dobrego. 

Zagłosuj

Śledzisz życie polskich celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF