Zamknij

Ola Ciupa w świątecznych stylizacjach. Odważne zdjęcia Słowianki Donatana [FOTO]

Maciej Friedrich
27.12.2019 09:53
Ola Ciupa w świątecznych stylizacjach. Odważne zdjęcia Słowianki Donatana [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Ola Ciupa, która popularność zyskała, występując w teledyskach Donatana, pokazała odważne zdjęcia w świątecznych stylizacjach. Fotografie zachwyciły fanów, "słowianka" postawiła na odważne, odsłaniające ciało stroje. 

Ola Ciupa to polska modelka, prezenterka i celebrytka, której największą popularność przyniosła rola w teledysku Donatana i Cleo "My Słowianie", w którym wcieliła się w piękną Słowiankę. Promowała utwór podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji. 

Popularność teledysku zwróciła uwagę mediów na Olę. Modelka pozowała między innymi na okładce magazynu "CKM", brała udział w programie "Celebrity Splash!".

Ciupa jest bardzo popularna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 420 tysięcy użytkowników. Z okazji świąt Ola podzieliła się z fanami zdjęciami w świątecznych stylizacjach. Odważne fotografie zachwyciły fanów. 

Ola Ciupa zerwała zaręczyny. „Łukasz bardzo ją zawiódł”. Co się stało?

Ola Ciupa na odważnych zdjęciach. Słowianka Donatana odsłoniła ciało

Ola przyzwyczaiła fanów do tego, że nie wstydzi się pokazywać ciała. Również na świątecznych zdjęciach modelki możemy zachwycać się jej urodą i figurą. Zachwytu nie kryli internauci, którzy w komentarzach nie szczędzili Oli komplementów. 

- Piękna figurka Oluś.

- Cudownie wyglądasz. Wesołych Świąt!

Wesołych świat pełnych miłości. Śliczna - czytamy.

A jak wam podoba się "świąteczna Słowianka"?

Zagłosuj

Podobają ci się zdjęcia Oli Ciupy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF