Zamknij

Ola Ciupa zerwała zaręczyny. „Łukasz bardzo ją zawiódł”. Co się stało?

Redakcja
05.10.2018 12:51
Ola Ciupa zerwała zaręczyny. „Łukasz bardzo ją zawiódł”. Co się stało?
fot. Instagram:@ola_ciupa

Jeszcze kilka miesięcy temu Ola Ciupa opowiadała w wywiadach, jak wyobraża sobie wymarzony ślub ze swoim narzeczonym. Życie potoczyło się jednak zupełnie inaczej. Modelka i Słowianka Donatana postanowiła zerwać zaręczyny. Co ją do tego skłoniło?

Ola Ciupa, modelka i jedna ze Słowianek Donatana w maju mogła cieszyć się z zaręczyn ze swoim partnerem Łukaszem. Szczęśliwa narzeczona chwaliła się pierścionkiem wartym 40 tysięcy złotych podczas wypoczynku na Santorini. Para podróżowała po świecie, a Ola planowała ceremonię ślubną. Zdradziła nawet w wywiadzie, że jej marzeniem jest kameralny ślub na plaży, w otoczeniu rodziny i najbliższych znajomych. Niestety wszystko wskazuje na to, że z realizacją ślubnych zamierzeń Ciupa będzie musiała zaczekać. Jak podaje „Fakt”, celebrytka niespodziewanie zerwała zaręczyny z Łukaszem. Co mogło być powodem tak ważnej decyzji?

Ola Ciupa rozstała się z narzeczonym

Według dziennika powodem zerwania przez Olę zaręczyn miał być zawód, jaki przyniósł jej wieloletni partner.

– To nie było to. Łukasz ostatnio bardzo ją zawiódł w ważnej kwestii. Chodziło o lojalność. Dodatkowo w ciągu ostatnich tygodni strasznie się zmienił. Ola nie poznawała już mężczyzny, w którym się zakochała i z którym planowała dzieci – wyznała „Faktowi” koleżanka modelki.

Po tak długim związku z pewnością była to decyzja bardzo trudna i bolesna. Ciupa ma jednak radzić sobie z nią całkiem dobrze. Jak dowiedział się „Fakt”:

– Ola podjęła decyzję, że nie chce z nim być i zerwała zaręczyny. Ale nie rozpacza. Rzuciła się teraz w wir imprez i spędza czas z koleżankami, dla których nie miała ostatnio czasu. Cieszy się, że ma wsparcie i nie jest sama.

Miejmy nadzieję, że Ola nie zajmie się tylko imprezami, ułoży sobie życie i spełni ślubne marzenia.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF