Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ola Ciupa zerwała zaręczyny. „Łukasz bardzo ją zawiódł”. Co się stało?

05.10.2018 12:51

Jeszcze kilka miesięcy temu Ola Ciupa opowiadała w wywiadach, jak wyobraża sobie wymarzony ślub ze swoim narzeczonym. Życie potoczyło się jednak zupełnie inaczej. Modelka i Słowianka Donatana postanowiła zerwać zaręczyny. Co ją do tego skłoniło?

Ola Ciupa zerwała zaręczyny. „Łukasz bardzo ją zawiódł”. Co się stało? fot. Instagram:@ola_ciupa

Ola Ciupa, modelka i jedna ze Słowianek Donatana w maju mogła cieszyć się z zaręczyn ze swoim partnerem Łukaszem. Szczęśliwa narzeczona chwaliła się pierścionkiem wartym 40 tysięcy złotych podczas wypoczynku na Santorini. Para podróżowała po świecie, a Ola planowała ceremonię ślubną. Zdradziła nawet w wywiadzie, że jej marzeniem jest kameralny ślub na plaży, w otoczeniu rodziny i najbliższych znajomych. Niestety wszystko wskazuje na to, że z realizacją ślubnych zamierzeń Ciupa będzie musiała zaczekać. Jak podaje „Fakt”, celebrytka niespodziewanie zerwała zaręczyny z Łukaszem. Co mogło być powodem tak ważnej decyzji?

Ola Ciupa rozstała się z narzeczonym

Według dziennika powodem zerwania przez Olę zaręczyn miał być zawód, jaki przyniósł jej wieloletni partner.

– To nie było to. Łukasz ostatnio bardzo ją zawiódł w ważnej kwestii. Chodziło o lojalność. Dodatkowo w ciągu ostatnich tygodni strasznie się zmienił. Ola nie poznawała już mężczyzny, w którym się zakochała i z którym planowała dzieci – wyznała „Faktowi” koleżanka modelki.

Po tak długim związku z pewnością była to decyzja bardzo trudna i bolesna. Ciupa ma jednak radzić sobie z nią całkiem dobrze. Jak dowiedział się „Fakt”:

– Ola podjęła decyzję, że nie chce z nim być i zerwała zaręczyny. Ale nie rozpacza. Rzuciła się teraz w wir imprez i spędza czas z koleżankami, dla których nie miała ostatnio czasu. Cieszy się, że ma wsparcie i nie jest sama.

Miejmy nadzieję, że Ola nie zajmie się tylko imprezami, ułoży sobie życie i spełni ślubne marzenia.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF

Oceń