Zamknij

Ola Domańska pokazała ciało po ciąży. "Myślałam, że wskoczę w jeansy przedciążowe" [FOTO]

15.10.2021 11:10
Aleksandra Domańska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Ola Domańska niedawno po raz pierwszy została mamą. Ola co prawda nie za wiele mówi o swoim maleństwie, za to chętnie wypowiada się na tematy związane z wyglądem i samoakceptacją. Ostatnio pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży.

Ola Domańska na początku października urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda rzadko wypowiada się na tematy prywatne. Na jej Instagramie nie znajdziemy żadnych zdjęć z partnerem ani pociechą. Aktorka za to chętnie wypowiada się na zagadnienia związane z wyglądem. Ola słynie z naturalnego wizerunku i chętnie pokazuje go na Instagramie. Domańska nie ma też żadnego problemu z pokazywaniem ciała po ciąży. Ostatnio zaprezentowała followersom, jak zmieniło się jej ciało. Aktorka próbowała wcisnąć się w spodnie sprzed okresu ciąży.

Ola Domańska pokazała ciało po ciąży. "Myślałam, że wskoczę w jeansy przedciążowe" [FOTO]

"Dzień dobry Buziaczki! Chciałam tu tylko nadać sobie tytuł PIERWSZEJ NAIWNIACZKI za to, że myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe. Tytuł  #pierwszejnaiwniaczki jest ze mną od lat. Wiedzą o tym moje bliskie bardzo dobrze. Wierzcie lub nie, ale jak Joanna Lichocka powiedziała, że „przesuwała palcem pod okiem” to BYŁ TAKI MOMENT, że prawie jej uwierzyłam. A jak tam Wy i wasze naiwne serduszka? Całuję czulę" - napisała w swoim stylu aktorka.

W komentarzach gwiazda dostała mnóstwo wsparcia oraz pozytywnych komentarzy od swoich fanów i koleżanek z show-biznesu.

Ola Domańska jakiś czas temu zapoczątkowała na Instagramie akcję "Ciało bogini za nic się nie wini", w której namawiała inne kobiety, aby nie wstydziły się pokazywać niedoskonałości swojego ciała.