Zamknij

Ola Domańska straciła pracę przez podejrzenia o biseksualizm. Nagrała przejmujące Insta Stories

31.07.2020 08:43
Ola Domańska
fot. Damian Klamka/ East News

Ola Domańska podzieliła się ze swoimi fanami przykrą wiadomością na Instagramie. Aktorka straciła główną rolę w serialu, a powodem był nowy wizerunek gwiazdy i podejrzenia o biseksualizm. Domańska zapowiedziała też, że chce odpocząć od mediów społecznościowych i usunąć konto.

Ola Domańska straciła główną rolę w serialu przez podejrzenia o biseksualizm

Ola Domańska to gwiazda, która na Instagramie ujmuje naturalnością. Gwiazda chętnie pokazuje się bez makijażu, a niedawno zdecydowała się też zmienić fryzurę, gdzie ścięła na krótko włosy. Domańska chętnie głosi hasło "girl power" i na jej profilu nie brakuje zdjęć z przyjaciółkami. Jednak fotografie, które są wyrażeniem przyjaźni i siostrzeństwa, dla niektórych okazały się być jednoznaczne. Domańska poinformowała właśnie na Instagramie, że straciła rolę w serialu przez nowy wizerunek i podejrzenia o biseksualizm. Aktorka zdradziła też, że nagrywa Insta Stories po raz ostatni.

"Oto ostatnie moje story na koncie. Czasem funkcjonuje się w pewnych sytuacjach przez strach przed nieznanym, mimo że całe serce mówi ci, że to nie jest dla ciebie dobre. Trochę jak w związku przemocowym - wciąż go kochasz, ale decydujesz się w końcu wybrać siebie. I tak zrobię dziś z tą platformą" - powiedziała Ola i dodała, że dotarła do niej informacja o tym, że jednak nie zagra głównej roli w serialu.

"Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że serial, w którym miałam zagrać główną rolę, niekoniecznie będzie moim serialem, bo osoby, które go tworzą, są zmartwione tym, że mam krótkie włosy, a Pudelek pisze o mnie, że jestem biseksualna. Dzięki tej sytuacji zdałam sobie sprawę, że to kompletnie nie jest mój świat. Zjada mnie to kawałek po kawałku, a cena jest o wiele za wysoka, wręcz skandaliczna - dodała.

Gwiazda podkreśliła, że nagrała ten manifest, bo nie ma jej zgody na taki świat.

"W związku z tym idę biegać po lasach i łąkach, szukając mężczyzny, z którym będę wieszać lampiony na gałęziach i palić ogień, żeby woda była gorąca. Wiem, jak to brzmi, ale taki weekend przeżyłam i takiego mężczyznę spotkałam. Dlatego nagrałam ten manifest, bo nie ma mojej zgody na takie zachowanie i na taki świat - powiedziała. Wiem, że on tak funkcjonuje i beze mnie będzie miał się świetnie, ale na pewno nie będę zasilać go swoją osobą. Na pewno powrócę do tej uroczej instagramowej przestrzeni, ale nie w ten sposób. Kto będzie chciał, na pewno mnie odnajdzie" - podkreśliła.

Fani wspierają Olę Domańską. Słowa otuchy dodały jej polskie gwiazdy

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo słów wparcia, również od koleżanek z branży, w tym Margaret, Dody, Kasi Sawczuk i Natalii Kukulskiej. "Biegaj po łąkach piękna i bądź sobą" - napisała Margaret. "Będziemy tęsknić, do zobaczenia", "Olu, wróć kiedyś" - zaznaczają fani.

RadioZEt.pl