Zamknij

Ola Domańska zdradziła, na kogo zagłosuje w wyborach. Kto był jej faworytem w pierwszej turze?

02.07.2020 19:30
Ola Domańska zdradziła, na kogo zagłosuje w wyborach. Kto był jej faworytem w pierwszej turze?
fot. Damian Klamka/ East News

Ola Domańska jak większość Polaków żyje drugą turą wyborów prezydenckich, które odbędą się już 12 lipca. Aktorka w rozmowie z serwisem Pomponik.pl zdradziła, na kogo głosowała w pierwszej turze oraz na którego kandydata odda głos w decydującej turze.

Ola Domańska zdradziła, na kogo zagłosuje w wyborach  prezydenckich

Ola Domańska głosowała w pierwszej turze wyborów prezydenckich i planuje również wziąć udział w drugiej. Gwiazda w rozmowie z Pomponik.pl zdradziła, kto był jej faworytem w pierwszej turze,

"W pierwszej turze oddałam głos na kandydata mojego serca (red. Roberta Biedronia), bo tak czułam" podkreśliła Ola Domańska. Gwiazda chciałaby, aby w drugiej turze wygrał Rafał Trzaskowski.

"Natomiast w drugiej turze niestety będę już musiała... Nie lubię takich wyborów, w których musisz oddawać ten głos, aby ktoś nie wygrał. Mam nadzieję, że Trzaskowski wygra" - powiedziała Ola Domańska.

Gwiazda zachęca swoich fanów, aby 12 lipca koniecznie oddali swój głos w wyborach prezydenckich.

"Zachęcam, aby każdy wykorzystał swój głos, bo jest to bardzo ważne"  - powiedziała Domańska.

Ola Domańska: W jakich filmach zagrała aktorka?

Ola Domańska to aktorka, która w swoim portfolio ma role w takich produkcjach jak m.in. "Pod mocnym aniołem", "O mnie się nie martw", "Podatek od miłości" oraz "(Nie)znajomi". Jest uczestniczką programu "Ameryka Expres", w którym wzięła udział razem z bratem. W programie zajęła pierwsze miejsce.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl/ Pomponik.pl