Zamknij

Ola Hamkało pokazała nagie zdjęcie w zaawansowanej ciąży: "Jestem z wami" [FOTO]

29.10.2020 19:50
Ola Hamkało
fot. Piotr Molecki/ East News

Ola Hamkało jest już w zaawansowanej ciąży. Gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami odważnym zdjęciem. Zdradziła też osobistą historię z okresu pierwszej ciąży.

Ola Hamkało wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Aktorka pokazała odważne, nagie, ciążowe zdjęcie oraz podzieliła się z fanami intymną historią. Gwiazda, będąc w pierwszej ciąży, bała się, czy badania wyjdą w porządku. Podkreśliła też, że choć nie może protestować w zaawansowanej ciąży, całym sercem jest ze wszystkimi, którzy wyszli na ulice.

Aleksandra Hamkało jest w ciąży. Gwiazda "Kogla-mogla" pokazała zdjęcie [FOTO]

Ola Hamkało pokazała odważne zdjęcie w ciąży. Podzieliła się też osobistą historią [FOTO]

"Strasznie radosna jestem na tym zdjęciu. Bo to było jakiś miesiąc temu, a ja jestem tutaj szczęśliwą, zaopiekowaną mamą (wszystko wskazuje na to, że) całkiem zdrowego dziecka. Dobrze pamiętam, jak jeszcze chwilę wcześniej, czekając na wyniki pierwszego USG pisałam w głowie rozmaite scenariusze.

Tak jak chyba większość przyszłych mam - strasznie bałam się, czy wszystko będzie OK. Czy ten czarno biały obraz przyniesie mi ulgę, czy przyniesie mi jeden z najtrudniejszych wyborów w życiu. Nie raz zaczynałam gadkę do mojego męża „a co jeśli...” i natykałam się na szybkie „JEŚLI, to się będziemy wtedy zastanawiać. Zrób to USG najpierw” i sama siebie ochrzaniałam w głowie, bo przecież dobrze wiem jak posycającym emocje stanem jest bycie w ciąży.

Nie trzeba ich dodatkowo nakręcać. I kiedy pani doktor w czasie USG powiedziała „piękny człowiek. No! Takie badania to ja lubię” pożegnałam z ulgą to nie dające wytchnienia widmo wyboru. No właśnie. WYBORU. Nie WYROKU. Resztę wiecie sami. To bardzo osobiste zdjęcie i bardzo osobisty post - bo osobista historia to najwięcej, ile mogę Wam dzisiaj zaoferować. Siedzę w domu, nafaszerowana antybiotykiem (na dobrym USG niestety nie kończą się ciążowe zmartwienia), w zaawansowanej ciąży i boli mnie serce, że nie mogę z Wami protestować. Dlatego dziękuję! Dziękuję Wam za niezłomną wytrwałość. Dziewczyny i chłopaki z małych miast - za odwagę! Domyślam się, że ta akcja jest o wiele trudniejsza w Waszym przypadku! Ze swojej strony mogę obiecać, że hoduję nam wszystkim chłopaka z otwartą głową. Niepokornego antysystemowca (wiem, że o to zadba jego stary), szanującego wszystkie kobiety gościa (myślę, że o to postara się jego siostra) i opętanego demonem ekologizmu feministę (już moja w tym głowa). Stay Wild! Stay Angry! Jestem z Wami!" - podkreśliła aktorka.

Ola Hamkało i jej mąż Filip Kalinowski są już rodzicami 4-letniej córeczki Jagny.

RadioZet.pl