Zamknij

Ola Hamkało pokazała syna. Aktorka zaprezentowała smukłą sylwetkę [FOTO]

21.07.2021 15:01
Ola Hamkało
fot. Piotr Molecki/ East News

Ola Hamkało pięć miesięcy temu po raz drugi została mamą. Gwiazda i jej mąż Filip Kalinowski przywitali na świecie synka. Ostatnio aktorka wybrała się z całą rodzinę na wakacje nad polskie morze. Podzieliła się zdjęciem synka, prezentując przy okazji smukłą sylwetkę i płaski brzuch.

Ola Hamkało pięć miesięcy temu po raz drugi została mamą  Tym razem gwiazda i jej mąż Filip Kalinowski doczekali się synka. Świeżo upieczona mama wybrała się niedawno z całą rodziną na wakacje nad polskie morze. Ola zaprezentowała też bardzo smukłą sylwetkę. Sama zainteresowana podkreśliła, że mimo wakacji z dwójką dzieci ma pełne ręce roboty.

Zobacz też:Aleksandra Hamkało jest w ciąży. Gwiazda "Kogla-mogla" pokazała zdjęcie [FOTO]

Ola Hamkało pokazała syna. Aktorka zaprezentowała smukłą sylwetkę [FOTO]

"Niby wakajki, ale ręce pełne roboty" - napisała Ola. Pod postem gwiazda "Na dobre i na złe" zebrała mnóstwo komplementów. Wielbiciele wręcz nie mogli oderwać od niej wzroku.

"Po dwójce dzieci tak wyglądać to szczyt bezczelności", "piękna", "ale figura" - komplementowali wielbiciele Oli. Jakiś czas temu Hamkało tłumaczyła w mediach społecznościowych, że jej figura w dużej mierze jej zasługą genów.

"LONG STORY SHORT – ja po prostu tak mam – jestem mała. Malutka i z zasady szczupła. I tak – na pewno nie bez wpływu jest to, że wkręcona jestem na stówę w zdrowe gotowanie i na pewno nie bez wpływu jest to, że uwielbiam sport, ale tak serio, to myślę, że wciąż zdecydowaną większość roboty robią mi tak zwane DARY LOSU. Czyli po prostu już tak mam. I tak – to miłe, że jak mam ochotę na pączucha to go wcinam. Ale oprócz tego to nie koniec roboty. Bo fajny kształt człowieka moim zdaniem ZUPEŁNIE NIE równa się chudość. I ja też, uwierzcie mi, będę musiała wykonać robotę, która pozwoli mi na te fajne kształty zapracować. […]" - wyjaśniła gwiazda.

Ola Hamkało i jej mąż Filip Kalinowski są też rodzicami córeczki Jagny. Dziewczynka przyszła na świat w 2016 roku.