Zamknij

Ola Jordan pokazała twarz dziecka przed porodem. Urocze zdjęcie

Patrycja Chudolińska
09.01.2020 13:47
Ola Jordan
fot. Instagram/olajordan

Ola Jordan oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Przyszła mama już przed porodem pokazała twarz maluszka.

Ola Jordan spodziewa się córki

Ola Jordan kilka miesięcy temu ogłosiła w mediach, że jest w ciąży. Z powodu wyjątkowego stanu zrezygnowała z występowania w roli jurorki w programie "Taniec z gwiazdami". 37-letnia gwiazda od dłuższego czasu starała się o dziecko.

- Wierzymy, że w końcu się uda spełnić nasze marzenie. Nie wykluczamy skorzystania z metody in vitro. Teraz mam pracę w "Tańcu z gwiazdami", ale po zakończeniu tej edycji liczę, że w końcu się nam powiedzie. Bardzo chcielibyśmy, żeby po naszym domu biegała nawet gromadka dzieci. Nasi rodzice też bardzo chcą być już dziadkami - zdradziła w jednym z wywiadów.

Marzenie pary w końcu się spełniło. Niedawno ujawnili, że spodziewają się córeczki.

Ola Jordan pokazała twarz dziecka

Mąż Oli Jordan przyznaje, że córka to spełnienie jego skrytych marzeń.

 Ale będzie pod kluczem, dopóki nie skończy przynajmniej 32 lat - zażartował w rozmowie z mediami.

Fani zastanawiali się, czy jurorka "TzG" zdecyduje się pokazać twarz dziecka. Od lat wśród celebrytów panuje trend ukrywania swoich pociech. Jest to związane z chęcią zachowania prywatności i uniknięcia negatywnych komentarzy.

Wygląda jednak na to, że przyszli rodzice nie widzą takiego problemu. Już przed porodem James Jordan pokazał na Instagramie zdjęcie USG, wykonane w technologii 3D, na którym widać twarz małej dziewczynki.

Co myślicie?

Ola Jordan pokazała twarz dziecka
fot. Instagram/@jamesjordan1978

RadioZET.pl/PCh