Zamknij

Ola Jordan urodziła. Jurorka "Tańca z gwiazdami" została mamą

Sylwia Wamej
02.03.2020 15:36
Ola Jordan
fot. Rex Features/East News

Ola Jordan po raz pierwszy została mamą. Jurorka "Tańca z gwiazdami" i jej mąż - James Jordan przywitali na świecie wyczekaną córeczkę. Gwiazda uroczym zdjęciem pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Ola Jordan urodziła. Gwiazda została mamą ukochanej córeczki

Ola Jordan przywitała po raz pierwszy ukochaną córeczkę. Jurorka "Tańca z gwiazdami" pokazała uroczą fotografię. Zdjęcie okrasiła komentarzem: "Jest tutaj i jest idealna". Zdjęciem maluszka pochwalił się też dumny tata - James Jordan. Mąż Oli opublikował słodkie zdjęcie dziecięcych stópek. "Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie" - napisał ukochany Oli.

Ola Jordan i James Jordan skorzystali z metody in vitro

Ola Jordan jakiś czas temu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewają się dziecka. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nie ukrywała, że ciężko było jej zajść w ciążę dzięki naturalnej metodzie. Para zdecydowała się na in vitro. Zakochani w wywiadach żartowali, że dziewczynka już jest ich oczkiem w głowie.

"Owinie mnie sobie wokół swojego małego paluszka. Ale będzie z nami mieszkać, dopóki nie skończy 32 lat" - mówił James. Ola Jordan nie ukrywała radości, że wreszcie uda się jej zostać mamą. Na Instagramie chętnie dokumentowała swoją ciążę. Młodzi rodzice nie ukrywają radości i dumy. Pod ostatnim wpisem posypało się mnóstwo gratulacji fanów.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW