Zamknij

Ola Jordan z "Tańca z gwiazdami" niebawem urodzi. Wyprawiła huczne baby shower

Sylwia Wamej
11.02.2020 17:09
Ola Jordan
fot. Rex Features/ East News

Ola Jordan z "Tańca z gwiazdami" niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda zorganizowała huczne baby shower. "To cudownie, że tak wielu moich najbliższych przyjaciół spotyka się, by świętować przybycie naszej małej dziewczynki”  - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Hello Magazine".

Ola Jordan niebawem zostanie mamą. Urodzi wyczekaną córeczkę

Ola Jordan jakiś czas temu zrezygnowała z bycia jurorką w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko przez wyczekaną ciążę. Ola i jej mąż James Jordan niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami ukochanej córeczki. Para starała się trzy lata o dziecko, jednak dzięki in vitro małżeństwu udało się spełnić marzenie o powiększeniu rodziny. "Prawie trzy lata staraliśmy się o dziecko. Nagle się udało i pomyśleliśmy: "Wow, czy to naprawdę się dzieje?" To karuzela emocji. Jesteśmy ze sobą 20 lat, w tym roku 16 lat po ślubie, więc już naprawdę długo. Ludzie często pytali nas, dlaczego nie mamy dzieci. Oboje zrobiliśmy karierę, a to był brakujący element w naszym życiu” - mówiła Ola Jordan jakiś czas temu w rozmowie z "Hello Magazine".

Ola Jordan zorganizowała baby shower

Dla pary posiadanie dziecka jest spełnieniem marzeń. "To wisienka na torcie, to niesamowite, ta mała istotka wewnątrz brzuszka, maleńki Jordan. To spełnienie marzeń”, - powiedziała Jordan. Gwiazda wyprawiła już baby shower w restauracji Secret Garden. Nie zabrakło uroczych różowych dekoracji i balonów.

„To cudownie, że tak wielu moich najbliższych przyjaciół spotyka się, by świętować przybycie naszej małej dziewczynki” - powiedziała w rozmowie z "Hello Magazine" 37-letnia gwiazda.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl// Hello Magazine/ SW