Zamknij

Ola Kowalska dodała pierwszy wpis po tym, jak trafiła do szpitala: "Nie wiem, co powiedzieć"

Piotr Krajewski
02.05.2020 18:16
Ola Kowalska córka Kasi Kowalskiej dodała pierwszy wpis po tym jak trafiła do szpitala
fot. Instagram

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, przerwała milczenie. W dniu swoich 23. urodzin opublikowała na Instagramie pierwszą wiadomość od czasu, kiedy trafiła do szpitala po tym, jak zaraziła się koronawirusem. W emocjonalnym wpisie Oli Kowalskiej nie zabrakło wzruszających słów.

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej opublikowała pierwszy wpis od czasu, kiedy trafiła do szpitala

Ola Kowalska, która 2 maja skończyła 23 lata, opublikowała pierwszy wpis na Instagramie od czasu, kiedy trafiła do szpitala w Londynie po tym, jak zaraziła się koronawirusem

W dniu swoich urodzin córka Kasi Kowalskiej postanowiła podziękować wszystkim za ogromne wsparcie, które otrzymuje w trakcie choroby. Wraz ze wzruszającą wiadomością 23-letnia Ola Kowalska opublikowała również urocze zdjęcie z dzieciństwa, na którym widzimy ją z mamą.

Bardzo was wszystkich kocham. Dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa, które pozwalały mi się uśmiechać w trakcie tego trudnego czasu. Wsparcie i miłość, które otrzymałam, są po prostu tak niesamowite, że nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję, dziękuję, dziękuję i kocham was wszystkich – napisała córka Kasi Kowalskiej.

ola kowalska
fot. Instagram

Przypomnijmy, że pod koniec marca Kasia Kowalska przekazała tragiczne informacje w poruszającym nagraniu. Jej córka, mieszkająca obecnie w Wielkiej Brytanii, zaraziła się koronawirusem. Stan dziewczyny był na tyle poważny, że trafiła do szpitala w Londynie i została intubowana. Szczęśliwie Ola Kowalska wraca powoli do zdrowia.

Córka Kasi Kowalskiej obchodzi urodziny. Piosenkarka złożyła jej życzenia

Kasia Kowalska złożyła swojej córce Oli urodzinowe życzenia. Piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych krótki wpis, do którego dołączyła wspólne zdjęcia z ukochaną 23-letnią córką.

Sto lat, Ola. Wszystkiego, co najpiękniejsze. Zdrowia i szybkiego powrotu do domu. Wszyscy składają ci najserdeczniejsze życzenia! - napisała Kasia Kowalska.

RadioZET.pl/PK