Zamknij

Ola Kowalska nago w wannie. Córka Kasi Kowalskiej zaszokowała [FOTO]

02.09.2020 14:46
Ola Kowalska na zdjęciu nago
fot. Instagram:@olahontaz

Ola Kowalska, córka wokalistki Kasi Kowalskiej, nadal prężnie działa w sieci. Od czasu poważnej choroby i pobytu w szpitalu zrobiło się o niej głośno, co wykorzystuje między innymi w mediach społecznościowych. Na najnowszym zdjęciu 23-latka pozuje nago w wannie. Zdjęcie zaszokowało niejednego fana Oli.

Ola Kowalska to córka jednej z najpopularniejszych krajowych wokalistek Kasi Kowalskiej. W mediach głośno o niej zrobiło się po dramatycznej sytuacji. Ola trafiła do szpitala w ciężkim stanie, a jej życie było zagrożone. Na szczęście stan córki Kowalskiej poprawił się i wróciła do domu, jednak jej choroba wywołała skandal. Wszystko za sprawą doniesień wokalistki, która sugerowała, że jej córka była zarażona koronawirusem. Informację zdementował menadżer Kowalskiej, a wielu internautów skrytykowało Katarzynę za rzekome oszustwo i sztuczne robienie "szumu" wokół własnej osoby.

Ola paradoksalnie dzięki pobytowi w szpitalu zyskała dużą popularność w sieci, którą stara się wykorzystywać. W mediach społecznościowych jest bardzo aktywna, często publikując nowe fotografie. Nie wstydzi się odważnych zdjęć, publikowała między innymi materiały, na których widać blizny po operacji. Nie boi się także odważnych stylizacji i fryzur, pod koniec sierpnia pokazała zdjęcie w szokującej fryzurze. Jednak jedna z najnowszych fotografii Oli zaszokowała nawet fanów przyzwyczajonych do jej bezkompromisowego stylu.

Kasia Kowalska ostro do internautów: "Od********e się od mojej córki" [FOTO]

Ola Kowalska nago w wannie. Córka Kasi Kowalskiej pokazała się bez ubrania

Na profilu Oli Kowalskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które nawet dla jej fanów było niemałym szokiem. Córka Kasi Kowalskiej nie wstydzi się swojego ciała i niejednokrotnie mogliśmy oglądać ją w odważnych stylizacjach. Tym razem postanowiła pokazać się fanom nago. Na zdjęciu możemy oglądać ją w wannie, zasłaniającą piersi jedynie ręką. Z maseczką na twarzy w dłoni trzyma butelkę. Fotografia wywołała niemałe poruszenie, znalazły się osoby, które nie kryły zniesmaczenia ich zdaniem zbyt wulgarną odsłoną 23-latki.

- Nie wierzę, że jesteś córka Kasi Kowalskiej - napisała jedna z internautek.

Zdecydowana większość fanów Oli broniła jednak jej sposobu autoprezentacji i żywo dyskutowała z krytykami.

- Brawo duże Ola za odwagę.

- Pięknie wyglądasz, ale to zdjęcie aż się prosi o jakiś podpis, pozdrawiam Ola! - czytamy.

A co wy sądzicie o odważnym zdjęciu Oli?