Zamknij

Ola Kowalska szokuje fryzurą. Córka Kasi Kowalskiej ścięta na krótko [FOTO]

24.08.2020 14:01
Ola Kowalska w krótkich włosach
fot. Instagram:@olahontaz

Ola Kowalska, córka wokalistki Kasi Kowalskiej, po raz kolejny zaszokowała fanów. W sieci pokazała swoją nową fryzurę, postanowiła ściąć włosy na krótko. Internauci dostrzegli podobieństwo do fryzury, jaką mama Oli nosiła przed laty.

Ola Kowalska to córka jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek, Kasi Kowalskiej. W ostatnich miesiącach zrobiło się o niej głośno w mediach za sprawą bardzo nieprzyjemnych i groźnych wydarzeń. Ola trafiła do brytyjskiego szpitala w poważnym stanie i musiała zostać intubowana i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście 23-latka doszła do siebie, jednak jej stan zdrowia wywołał niemałe kontrowersje. Kowalska miała bowiem sugerować, że jej córka zaraziła się koronawirusem, co zdementował menadżer Kowalskiej. Najważniejsze jednak, że Ola uniknęła najgorszego.

Ola Kowalska wydawała się nie załamywać stanem zdrowia i jego następstwami. Choć pobyt w szpitalu z pewnością był dla niej niezwykle ciężkim przeżyciem, po wyjściu ze szpitala pozostała aktywna w mediach społecznościowych. W mediach społecznościowych pokazywała między innymi ślady po operacji. Chętnie dzieli się z fanami także romantycznymi fotografiami z nowym chłopakiem, a także prezentuje swoje stylizacje. Tym razem zdjęcie Oli może mocno zaskoczyć wielbicieli 23-latki. Córka Kasi Kowalskiej postanowiła drastycznie zmienić fryzurę.

Marta Linkiewicz chwali się nową fryzurą. Fani zaskoczeni: "Coś ty zrobiła?"

Ola Kowalskiej w krótkich włosach. Córka Kasi Kowalskiej przeszła metamorfozę

Na profilu Oli Kowalskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wielu mogło wprawić w osłupienie. Córka Kasi Kowalskiej postanowiła zmienić fryzurę i trzeba przyznać, że jest to zmiana dość radykalna. Możemy ją bowiem podziwiać w bardzo krótkich włosach, przywodzących na myśl aktorkę Halle Berry, do której zresztą Ola sama się porównała.

Fani młodej Kowalskiej są jednak innego zdania. Według nich nowa fryzura upodabnia ją raczej do znanej mamy z czasów, kiedy sama stawiała na krótkie włosy i nieco odważniejszy wizerunek. Nie jest tajemnicą, że Ola stara się być awangardowa i nie podążać za oczywistymi trendami. Doskonale obrazuje to jej profil na Instagramie.

A jak wam podoba się córka Kasi Kowalskiej w krótkich włosach?

Ola Kowalska w krótkich włosach
fot. Instagram:@olahontaz