Zamknij

Ola Kowalska jest nie do poznania. Córka Kasi Kowalskiej przefarbowała włosy i brwi [FOTO]

07.07.2021 12:57
Ola Kowalska
fot. VIPHOTO/East News

Ola Kowalska zwróciła uwagę fanów ostatnimi zdjęciami, które opublikowała na Instagramie. Córka piosenkarki Kasi Kowalskiej przeszła wyraźną metamorfozę - nie tylko zmieniła fryzurę, ale także przefarbowała brwi. Jak teraz wygląda?

Ola Kowalska przez wiele lat nie pojawiała się w mediach. Córka wokalistki Kasi Kowalskiej przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, gdzie studiowała na prestiżowej uczelni - London College of Fashion. O młodej dziewczynie zrobiło się głośno, gdy kilka miesięcy temu trafiła do szpitala i była intubowana. Początkowo podejrzewano, że Ola choruje na COVID-19. Później na jaw wyszło, że córka piosenkarki nie zaraziła się wirusem SARS-CoV-2.

Ola Kowalska wróciła już do pełni zdrowia i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. 24-latka interesuje się modą, w związku czym prezentuje swoje ciekawe stylizacje oraz śmiałe metamorfozy. Okazuje się, że ostatnio postanowiła zmienić fryzurę i... kolor brwi.

Zobacz także:  Kasia Kowalska bez makijażu. Trudno uwierzyć, że ma 48 lat [FOTO]

Ola Kowalska przeszła metamorfozę. Jak wygląda teraz córka Kasi Kowalskiej?

Ola Kowalska od kilku lat eksperymentuje z modą i swoim wyglądem. Córka Kasi Kowalskiej wielokrotnie farbowała włosy, często na odważne i nietypowe kolory. Tym razem postawiła na platynowy blond. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś innego. 24-latka zdecydowała się przefarbować także brwi, które teraz są bardzo jasne. Nie wszystkim spodobał się ten efekt. "Brwi jak u starego chłopa", "Jak można coś takiego..." - komentowali niektórzy obserwatorzy Oli.

Fani jednak bronią stylu Kowalskiej i komplementują jej urodę. Podoba wam się ta przemiana?