Zamknij

Ola Kowalska nie do poznania. Córka Kasi Kowalskiej zafarbowała brwi na blond [FOTO]

22.07.2021 13:13
Ola Kowalska
fot. Viphoto/ East News

Ola Kowalska, 23-letnia córka Kasi Kowalskiej lubi bawić się swoim wizerunkiem. Nie obce są jej osobliwe fryzury, makijaże oraz stylizacje. Tym razem Ola zaskoczyła swoich followersów i pokazała nietypowe, bo zafarbowane na blond brwi. Maja Sablewska doceniła nietypową zmianę w wyglądzie córki Kowalskiej.

Ola Kowalska, starsza latorośl Kasi Kowalskiej chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. 23-latka bawi się modą, makijażem czy fryzurami. Nosi różne długości włosów oraz kolory. Tym razem Ola poszła o krok dalej i postanowiła pofarbować brwi na blond, które świetnie dopełniły się z platynowym kolorem fryzury. Trzeba przyznać, że takie połączenie pasuje Oli i wygląda w nim bardzo ciekawie.

Zobacz też: Ola Kowalska straciła włosy. To skutki walki z ciężką chorobą [FOTO]

Ola Kowalska nie do poznania. Córka Kasi Kowalskiej zafarbowała brwi na blond [FOTO]

Nie wszystkim followersom Kowalskiej taka zmiana przypadła do gustu. Niektórzy stwierdzili, że blond brwi zupełnie jej nie pasują.

"Wygląda strasznie. Oszpeciłaś się i po co?", "wygląda to strasznie" - komentowali.

W obronie Oli stanęła jednak Maja Sablewska. Stylistka stwierdziła, że na tym polega styl i zamieściła emotikonkę w kształcie bijących brawo dłoni. Wielbiciele Oli byli również pod wrażeniem jej retro platynowej fryzury.