Zamknij

Ola Kowalska pochwaliła się nową, szaloną fryzurą. "Mega są te włosy" [FOTO]

13.10.2020 18:44
Ola Kowalska
fot. Viphoto/ East News

Ola Kowalska lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Córka Kasi Kowalskiej pochwaliła się właśnie nową, szaloną fryzurą w seledynowym kolorze. Jak w niej wygląda?

Ola Kowalska chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem: makijażem, stylizacjami i kolorem włosów. Tym razem córka Kasi Kowalskiej zaprezentowała nowy kolor włosów. Ola postawiła na szalony, seledynowy kolor i trzeba przyznać, że wygląda w nim bardzo dobrze.

Jakiś czas temu córka Kasi Kowalskiej zdecydowała się na ostre cięcie, mocno skróciła włosy i zmieniła kolor. Jednak w przypadku Oli zmiana może być jedynie na chwilę. Wcześniej Kowalska chętnie zadawała szyku różowych włosach.

Zobacz też:  Kasia Kowalska pozuje z klamrą na ustach: "Tak się czujemy" [FOTO] 

Ola Kowalska zmieniła fryzurę. Pochwaliła się nowym szalonym kolorem [FOTO]

Ola na najnowszych fotografiach pozuje razem ze swoim chłopakiem. Fani uważają, że para bardzo do siebie pasuje i w komentarzach życzą im dużo szczęścia. Ostatnie miesiące były bardzo ciężkie dla córki Kasi Kowalskiej, która zmagała się z groźnym adenowirusem i musiała trafić do szpitala.

O chorobie Oli poinformowała jej mama - Kasia Kowalska, która nagrała niepokojący filmik. Wyjaśniła w nim, że jej córka trafiła do szpitala i musiała być intubowana. Wtedy fani podejrzewali, że Ola ma koronawirusa.

RadioZet.pl