Zamknij

Ola Kowalska pochwaliła się swoim chłopakiem. "Piękni jesteście" [FOTO]

04.09.2020 09:52
Ola Kowalska
fot. Instagram.com/ Ola Kowalska

Ola Kowalska chętnie pokazuje różne smaczki ze swojego życia na Instagramie. Tym razem córka Kasi Kowalskiej pokazała czułe zdjęcia ze swoim chłopakiem. "Przepięknie wyglądacie" - komplementują wielbiciele Oli.

Ola Kowalska na Instagramie prezentuje czasem kontrowersyjne fotografie, które nie wszystkim się podobają. Nie brakuje na nich nagości, barwnych makijaży i osobliwych ujęć Kowalskiej. Tym razem 23-letnia córka Kasi Kowalskiej pokazała swojego chłopaka.

Czułe fotografie bardzo przypadły do gustu fanom Oli. Uwagę zwróciły włosy zakochanych. Ola w ostatnim czasie obcięła włosy i teraz nosi bardzo krótką fryzurę. Z kolei jej ukochany jest posiadaczem afro. "Przepięknie wyglądacie", "piękna para", "jakie włosy", "super w takich włosach", "świetne włosy macie oboje" - podkreślają fani w komentarzach.

Ola Kowalska pokazała chłopaka na czułych fotografiach [FOTO]

Po fotografiach na Instagramie widać, że Ola dochodzi już do siebie po ciężkiej chorobie, którą przeszła w marcu. O tym, że Ola jest poważnie chora, poinformowała pod koniec marca jej mama - Kasia Kowalska. Artystka pokazała emocjonalny filmik na Instagramie, w którym ze łzami w oczach powiedziała, że Ola leży w jednym z londyńskich szpitali i musi być intubowana. Gwiazda sugerowała, że Ola ma koronawirusa. Po kilku miesiącach wyznała, że Ola zaraziła się adenowirusem.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl