Zamknij

Ola Kowalska pokazała archiwalne zdjęcia mamy. Tak przed laty wyglądała Kasia Kowalska [FOTO]

27.11.2020 16:20
Ola Kowalska
fot. Viphoto/ East News

Ola Kowalska na swoim InstaStories pokazała kilka archiwalnych zdjęć z okresu, gdy była małą dziewczynką. Nie zabrakło też fotografii Kasi Kowalskiej sprzed lat.

Ola Kowalska chętnie udostępnia w sieci archiwalne zdjęcie, na których gości też sławna mama - Kasia Kowalska. Ostatnio córka artystki pokazała kilka ujęć z okresu, gdy była małą dziewczynką. Nie zabrakło też zdjęcia Kasi Kowalskiej, która spędzała wtedy radosne chwile nad morzem ze swoją córką.

Zobacz też: Kasia Kowalska ostro do internautów: "Od********e się od mojej córki" [FOTO]

Ola Kowalska pokazała archiwalne zdjęcie mamy Kasi Kowalskiej [FOTO]

Kasia Kowalska teraz ma z pewnością dużo lepszy kontakt z Olą, niż przed laty. Jak mówiła w jednym z wywiadów gwiazda, gdy Ola była w liceum, mocno się buntowała.

"Jej powrót do warszawskiego liceum trochę mnie zmiażdżył. Wiadomo: wagarowanie, palenie papierosów, imprezy. Pyskowanie, podkradanie moich ciuchów z szafy. Standard. Przeżyłam też parę imprez w domu, w trakcie których poniszczono mi sprzęt. O to byłam naprawdę zła – mówiła Kasia Kowalska w rozmowie z magazynem "Viva!".

Ola ma również bardzo mocną osobowość.

 "To urodzona kierowniczka, rządzi, dowodzi, bryluje w towarzystwie, błyskawicznie nawiązuje relacje. Ma w sobie gen prowokacji, ironii, konfrontacji ryzyka. (…)" - mówiła.

Kasia Kowalska kilka miesięcy temu zadrżała o życie swojej córki. W marcu tego roku nagrała filmik, w którym zasugerowała, że Ola zaraziła się koronawirusem. Później zdementowała te informacje, tłumacząc, że Ola zachorowała na groźnego adenowirusa.

Kasia Kowalska
fot. Instagrma.com/ Ola Kowalska
Ola Kowalska
fot. Instagram.com/ Ola Kowalska

RadioZEt.pl