Zamknij

Ola Kowalska pokazała blizny. Córka Kasi Kowalskiej szokuje na Instagramie [FOTO]

Maciej Friedrich
26.05.2020 10:37
Córka Kasi Kowalskiej pokazała blizny
fot. Instagram

Ola Kowalska, córka piosenkarki Kasi Kowalskiej, powróciła do aktywności na Instagramie. Na swoim profilu opublikowała między innymi zdjęcie, na którym pokazuje ślady po operacji. Zdjęcia podzieliły internautów, w sieci pojawiły się negatywne komentarze.

Kasia Kowalska wywołała niemałe poruszenie, kiedy ogłosiła, że jej córka Ola Kowalska zaraziła się koronawirusem i przebywa w jednym ze szpitali w Wielkiej Brytanii. 23-latka znajdowała się w ciężkim stanie, musiała zostać intubowana i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.  W mediach zawrzało, gdy menadżer Kowalskiej poinformował, że Ola nie przebywa w szpitalu z powodu koronawirusa.

Część fanów artystki nie spodobało się, że ich zdaniem Katarzyna wprowadziła ich w błąd. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem wokalistki, niestety hejterzy zaatakowali także jej córkę. Kowalska weszła z internautami na wojenną ścieżkę, nie szczędząc ostrych, a nawet wulgarnych słów. Na szczęście Ola w końcu poczuła się lepiej i opuściła szpital. 23-latka funkcjonuje normalnie, powróciła także do aktywności w mediach społecznościowych, jednak jej najnowsze zdjęcia wzbudziły kontrowersje.

Ola Kowalska pokazała zdjęcie blizn. Internauci podzieleni

Ola Kowalska pierwszy wpis na Instagramie opublikowała 2 maja po wyjściu ze szpitala. Obecnie powróciła do pełnej aktywności w mediach społecznościowych, na którym możemy oglądać między innymi jej nowe zdjęcia. Wśród nowych zdjęć Oli znalazła się jedna, która wywołała mieszane uczucia. Córka Kasi Kowalskiej podpisała je "flexuję/prężę blizny".

Internauci jak zwykle podzielili się na dwa obozy. Większość fanów cieszyła się z powrotu Oli do sieciowej aktywności. W sieci pojawiły się także negatywne komentarze.

- Wow, Ola, jak miło cię widzieć.

- Witaj z powrotem piękna - pisały fanki Oli.

- Idź dziewczyno do porządnej pracy, jak się narobisz, zapomnisz o głupotach. Zniknij z mediów, niech więcej o tobie nie piszą, bo pomyje się leja na was wiadrami - apelował jeden z bardziej krytycznych internautów.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Ola Kowalska pokazała blizny
fot. Instagram:@olahontaz
Ola Kowalska pokazała blizny
fot. Instagram:@olahontaz

RadioZET.pl/MF