Zamknij

Ola Kowalska pokazała się po wyjściu ze szpitala. Po chorobie została jej szpecąca pamiątka [FOTO]

Judyta Wanicka
11.05.2020 12:58
Kasia Kowalska z córką Olą
fot. Instagram:@kasia_kowalskaofficial

Ola Kowalska wyszła ze szpitala i pokazała się na Instagramie. Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa, ale jej stan był poważny. Dziewczyna musiała być intubowana. Po zabiegu Ola chodzi z wielkim opatrunkiem na szyi. Jak po chorobie wygląda córka Kasi Kowalskiej? 

Córka Kasi Kowalskiej wyszła już ze szpitala. 23-letnia Ola przez ostatni miesiąc walczyła o życie w londyńskim szpitalu, gdzie musiała przejść intubację. Została także wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Jak wynika z relacji Kasi Kowalskiej, Ola nie była zakażona koronawirusem, choć dramatyczne nagranie artystki z końca marca mogło sugerować, że to  COVID-19 było przyczyną nagłego załamania zdrowia. 

Wokalista długo nie mogła uzyskać informacji z londyńskiego szpitala, gdzie przebywała Ola. Na szczęście po kilku tygodniach dziewczyna zaczęła dochodzić do siebie. Kasia Kowalska podziękowała fanom za wsparcie podczas koncertu w Ciechanowie. Impreza jednak skończył się skandalem i karą 30 tys. złotych za łamanie zasad kwarantanny. Gdy piosenkarka zdementowała informacje o koronawirusie u córki, gros internautów poczuło się oszukanych. Artystka wystosowała do nich wulgarny apel. 

Kasia Kowalska ostro do internautów: "Od********e się od mojej córki" [FOTO]

Ola Kowalska pokazała się po wyjściu ze szpitala 

Obecnie Ola Kowalska odpoczywa w domu. Na razie nie chce komentować swojego stanu zdrowia, ale za to chętnie zamieszcza zdjęcia na Instagramie. Kilka dni temu pokazała się fanom pierwszy raz od czasu wyjścia ze szpitala. Na zdjęciu zamieszczonym na Instastory Ola ma na szyi sporej wielkości opatrunek. To "pamiątka" po zabiegu, który uratował jej życie. Młoda fashionistka nie chciała się rozwodzić nad swoim samopoczuciem. Zamiast tego opatrzyła selfie dosadnym komentarzem, najlepiej podsumowującym to, co kłębi się w jej głowie. 

2020, co ty mi, k***a, robisz - napisała córka Kasi Kowalskiej.

olakowalska
fot. Instastory:@olahontaz
Zagłosuj

Byłeś zakażony koronawirusem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw