Zamknij

Ola Kowalska straciła włosy. To skutki walki z ciężką chorobą [FOTO]

10.11.2020 10:57
Ola Kowalska Kasia Kowalska
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Ola Kowalska kilka miesięcy temu trafiła do szpitala w związku z zakażeniem groźnym wirusem. Córka Kasi Kowalskiej zdradziła właśnie, jak choroba wpłynęła na stan jej włosów.

Ola Kowalska kilka miesięcy temu poważnie zachorowała. W mediach społecznościowych pojawiło się dramatyczne nagranie zapłakanej Kasi Kowalskiej, która opowiedziała o pobycie córki w szpitalu i prosiła internautów, by ci "pozostali w domach". Fani wokalistki myśleli, że jej córka jest hospitalizowana w związku z zakażeniem koronawirusem. Dopiero po kilku tygodniach na jaw wyszło, że Ola Kowalska zaraziła się agresywnym adenowirusem.

Córka piosenkarki przez trzy tygodnie była w śpiączce. Choć już od dłuższego czasu przebywa w domu i wyraźnie czuje się lepiej, wciąż może obserwować negatywne skutki choroby. Zły stan zdrowia odbił się m.in. na jej włosach. Ola Kowalska opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których pokazuje, jak traciła włosy po chorobie.

Zobacz także: Ewa Farna sporo schudła. Piosenkarka pochwaliła się metamorfozą [FOTO]

Ola Kowalska straciła włosy po chorobie. Pokazała zdjęcia

- Wzloty i upadki. Bądź dla siebie dobry - napisała Ola Kowalska pod serią zdjęć na Instagramie.

Na pierwszej fotografii widzimy córkę Kasi Kowalskiej przed pobytem w szpitalu. Następnie mamy zdjęcie zrobione już w trakcie hospitalizacji, z opatrunkiem na szyi. Na kolejnych zdjęciach widzimy, jak przerzedziły się włosy Oli po chorobie. Dziewczyna podjęła decyzję o ścięciu ich na krótko. Na ostatnich kilku zdjęciach widzimy, że Ola Kowalska dochodzi do siebie i nie traci pozytywnego nastawienia - dużo się uśmiecha, a włosy przefarbowała najpierw na różowo, a następnie na zielono.

Internauci są poruszeni fotograficzną relacją Oli Kowalskiej. Są dumni z tego, że dziewczyna, mimo sporych problemów zdrowotnych, zachowywała optymizm i wolę walki.

- Dzielna, Piękna i Mądra.

- Dzielna z Ciebie kobietka Ola.

- Piękna w każdym wydaniu. Włosy odrosną.

- Super, że się tym dzielisz. Silna dziewucha! - czytamy w komentarzach.