Zamknij

Ola Kowalska w bikini. Córka Kasi Kowalskiej odsłoniła ciało. "Sam sex" [FOTO]

21.06.2021 21:13
Ola Kowalska
fot. VIPHOTO/East News

Ola Kowalska, córka wokalistki Katarzyny Kowalskiej, postanowiła pochwalić się zdjęciami w skąpym bikini. 24-latka bardzo odważnie odsłoniła ciało i zachwyciła internautów zgrabną sylwetką.

Katarzyna Kowalska to popularna polska wokalistka i kompozytorka, która na swoim koncie ma wiele hitów nuconych przez kolejne pokolenia oddanych fanów. Ciężko znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał takich przebojów jak "A to co mam", "Jak rzecz" czy "Co może przynieść nowy dzień". Wielokrotnie nagradzana, występowała na największych krajowych festiwalach, na swoim koncie ma także udział w głośnych kampaniach reklamowych, a nawet rolę w filmie "Nocne graffiti". Prywatnie Kowalska jest mamą dwójki dzieci: córki Oli ze związku z Kostkiem Joriadisem i syna Ignacego ze związku z Marcinem Ułanowskim.

W ostatnich miesiącach o Oli Kowalskiej w mediach mówiło się równie często, co o jej sławnej mamie. W marcu 2020 roku trafiła do szpitala, miała być wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Dramatyczna wypowiedź Kasi miała sugerować, że 24-latka była zarażona koronawirusem, okazało się to jednak nieprawdą. Wokalistka i jej córka zostały mocno skrytykowane, zarzucono im próbę zdobycia popularności w dobie pandemii. Po wyjściu ze szpitala Ola odważnie pokazywała ślady po przebytej chorobie, narzekała między innymi na wypadające włosy. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z wielbicielami swoją pasją do mody, możemy podziwiać ją w rozmaitych stylizacjach. Tym razem postanowiła odważnie odsłonić ciało i pokazała się w skąpym bikini.

ZOBACZ TAKŻE: Ola Kowalska pokazała archiwalne zdjęcia mamy. Tak przed laty wyglądała Kasia Kowalska [FOTO]

Ola Kowalska w bikini. Córka Kasi Kowalskiej odważnie pokazała ciało

Na profilu Oli Kowalskiej na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia. Tym razem córka piosenkarki postanowiła pochwalić się fanom kostiumem kąpielowym. Na opublikowanych fotografiach możemy oglądać 24-latkę w mocno wyciętym bikini, które podkreśla jej zgrabną sylwetkę. Sylwetkę, która zachwyciła internautów. Pod wpisem Kowalskiej pojawiły się liczne komentarze, w których użytkownicy Instagrama zachwycali się figurą Aleksandry. Została nawet porównana do niepokornej piosenkarki Miley Cyrus.

- Miley Cyrus vibes.

- Jest ogień, wyglądasz bosko.

- Sam sex.

- Królowa - czytamy.

Myślicie, że zafascynowana modą Ola ma szansę na karierę w modelingu?