Zamknij

Ola Kowalska wyszła ze szpitala. Córka Kasi Kowalskiej pokazała wymowne zdjęcie [FOTO]

Sylwia Wamej
04.05.2020 18:58
Ola kowalska
fot. Viphoto/East News

Ola Kowalska czuje się już znacznie lepiej. Córka Kasi Kowalskiej, która w marcu została hospitalizowana, wyszła już ze szpitala. Zdjęcie w maseczce z wymownym opisem Ola pokazała na swoim Instagramie.

Ola Kowalska wyszła ze szpitala. Córka Kasi Kowalskiej opublikowała wymowne zdjęcie

Ola Kowalska czuje się już dużo lepiej. 23-letnia córka Kasi Kowalskiej wyszła ze szpitala. Ola opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie w maseczce z wymownym podpisem "wyjście". Ola Kowalska do szpitala trafiła w marcu. Wtedy też jej mama - Kasia Kowalska opublikowała na Instagramie dramatyczny filmik, w którym powiedziała, że jej córka przebywa w jednym z brytyjskich szpitali. Ola musiała być intubowana i została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Gwiazda ze łzami w oczach zaapelowała, żeby pozostać w domu.

Z wypowiedzi artystki wynikało, że Ola zaraziła się koronawirusem. Tak również mogła sugerować grafika, opublikowana na Instagramie Oli. 23-latka wstawiła wymowne zdjęcie korony.

Ola kowalska nie miała koronawirusa?

Jak się okazuje, sytuacja nie jest jednoznaczna. W rozmowie z Pudelkiem menedżer Kasi Kowalskiej zdradził, że choć Ola miała przeprowadzany test na obecność koronawirusa, wyszedł on negatywnie.

"Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził" - czytamy na Pudelku.

Pod ostatnim zdjęciem Oli Kowalskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy w pozytywnym tonie. Fani życzą 23-latce szybkiego powrotu do zdrowia, ale również dopytują o powód hospitalizacji. Ola na razie w żaden sposób nie odniosła się do komentarzy fanów.

Ola Kowalska
fot. Instagram.com/ Olahontaz
Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW