Zamknij

Ola Kuligowska urodziła. Gwiazda 1. edycji "Top Model" zdradziła płeć i imię dziecka [FOTO]

29.09.2020 09:06
Ania Piszczałka Ola Kuligowska Paulina Papierska Top Model
fot. Piotr WYGODA/East News

Ola Kuligowska została mamą. Uczestniczka 1. edycji programu "Top Model. Zostań modelką" przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwą nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych.

Ola Kuligowska to jedna z uczestniczek 1. edycji programu "Top Model". Aleksandra dotarła do finału wraz z Anią Piszczałką oraz Pauliną Papierską. Ostatecznie zajęła drugie miejsce, co pozwoliło jej rozpocząć dalszą karierę w świecie mody. Ostatecznie jednak postanowiła całkiem odejść ze świata show-biznesu. Ola cieszy się na Instagramie niewielkim gronem fanów, którzy wciąż pamiętają ją z udziału w show TVN.

Ostatnio w mediach społecznościowych Oli Kuligowskiej pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Widać na nim noworodka. Była modelka 22 września powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. W opisie zdradziła, jakie wybrała dla niego imię. Jest eleganckie i tradycyjne.

Zobacz także: Aleksandra Żuraw schudła 40 kilogramów. Gwiazda "Top Model" przeszła wielką metamorfozę

Top Model: Ola Kuligowska urodziła

Ola Kuligowska urodziła chłopca, któremu dała na imię Gustaw. "Moi chłopcy! Od 22 września jesteśmy w komplecie" - dodała w opisie pod zdjęciem. Internauci w komentarzach składają serdeczne gratulacje świeżo upieczonym rodzicom.

Aleksandra Kuligowska już kilka miesięcy temu zdradziła w internecie, że spodziewa się dziecka. Pod koniec maja pochwaliła się zdjęciem sporego, ciążowego brzuszka. Ojcem dziecka Oli jest Michał Staniszewski, którego oświadczyny przyjęła w październiku 2017 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w kwietniu 2018 roku.

Gratulujemy!