Zamknij

Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie z tatą: "Pan prezydent wygląda świetnie"

12.06.2020 10:59
Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie z tatą: "Pan prezydent wygląda świetnie"
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ola Kwaśniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie z tatą, Aleksandrem Kwaśniewskim. Pod uroczym kadrem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy w stronę byłego prezydenta.

Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie z tatą - Aleksandrem Kwaśniewskim

Ola Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciem z tatą - Aleksandrem Kwaśniewskim. Zdjęcie powstało w trakcie nagrania online programu "Kropka nad i", którego gościem był były prezydent. Aleksander Kwaśniewski zaprezentował nowy wizerunek, który przypadł do gustu jego fanom. Pod zdjęciem opublikowanym przez Olę, posypało się mnóstwo ciepłych słów w stronę Aleksandra Kwaśniewkiego.

"Broda jest baaaardzo generalnie - trzeba to powiedzieć głośno - Pan Prezydent z wiekiem tak zyskuje, że zaczynam mieć motyle w brzuchu" - napisała  jedna z internautek. "Najlepszy ! Pan Prezydent wygląda ŚWIETNIE !!!!! Wszystkiego dobrego" - skomentowała Olga Frycz. "Ojej, mój ukochany pan prezydent", "Mój ukochany i zawsze najlepszy prezydent", Jak zawsze mądrze, rozsądnie, z klasą (przeciwieństwo obecnie panującego) Najlepszy Prezydent jak do tej pory, właściwie najlepsza para prezydencka! Gratuluję rodziców i serdecznie pozdrawiam -  komplementowali Aleksandra Kwaśniewskiego internauci.

Aleksander Kwaśniewski skomentował bieżącą kampanię prezydencką

Aleksander Kwaśniewski był gościem programu "Kropka nad i", w którym skomentował m.in. bieżącą kampanię prezydencką, a także ocenił strategię działania partii rządzącej. Skupił się m.in. krytykowanej przez PIS tematyce LGBT.

"To i tak w ostatnich latach zmieniło się na korzyść, ale PiS stara się sięgać do najbardziej konserwatywnych, nietolerancyjnych elementów. Dzisiaj ktoś, kto mówi, że naszym problemem jest LGBT, że musimy walczyć z ideologią LGBT i z tego czyni główne hasło wyborcze, albo jest oderwany od rzeczywistości, albo jest tak cyniczny, że wie, że ludzie nie rozumiejąc za bardzo czym jest ta ideologia LGBT, na wszelki wypadek będą głosować na nich" - powiedział Aleksander Kwaśniewski w rozmowie dla programu "Kropka nad i".

Posłuchaj podcastu

Radio Zet.pl