Zamknij

Ola Kwaśniewska szczerze o bezdzietności. "Zasmuca mnie poziom braku zrozumienia"

20.09.2021 09:29
Ola Kwaśniewska
fot. Tricolors/ East News

Ola Kwaśniewska po raz kolejny poruszyła temat bezdzietności. Współprowadząca program "Miasto kobiet" na swoim Instagramie opublikowała obszerny wpis, w którym podkreśliła, że warto normalizować temat świadomej bezdzietności.

Ola Kwaśniewska od lat jest w szczęśliwym małżeństwie z Kubą Badachem. Para chętnie zamieszcza na swoich instagramowych profilach migawki z prywatnego życia. Ola już nie raz poruszała temat bezdzietności. Córka  Aleksandra Kwaśniewskiego przyznała, że mierzy się ze złośliwymi pytaniami fanów o to, dlaczego razem z mężem nie doczekali się jeszcze pociech. Jakiś czas temu Ola w programie "Miasto kobiet", którego jest współprowadzącą, podkreślała, że jako bezdzietna kobieta czuje się osamotniona w rozmowach z koleżankami, które są mamami.

Zobacz też:  Ola Kwaśniewska kończy 40 lat. Tak się zmieniała [GALERIA]

Ola Kwaśniewska szczerze o bezdzietności. "Zasmuca mnie poziom braku zrozumienia"

Gwiazda po raz kolejny poruszyła ten temat na swoim Instagramie.

"Dziewczyny kochane! Zamieściwszy poglądowe zdjęcie z dziećmi, dziękuję Wam z całego serca za ten niezwykły odzew po dzisiejszym odcinku Miasta Kobiet!
Cały czas przekopuję się przez wiadomości od Was i wzruszam się, i przejmuję na zmianę. Cieszy mnie, że poruszyłyśmy temat, który okazał się tak bardzo dla Was ważny, ale zasmuca poziom braku zrozumienia, z którym musicie się mierzyć. Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić „niewinne” pytania" - podkreśliła Ola.

W dalszej części instagramowego wpisu Kwaśniewska zwróciła uwagę na to, że należy szanować nawzajem swoje decyzje i nie narzucać innym własnego scenariusza.

"Wierzę, że jeśli będziemy o tym mówić głośno i wyraźnie, to w końcu nas usłyszą. Ale przede wszystkim, bądźmy w tym razem. Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście. Przytulam Was wszystkie" - napisała Ola.

Pod postem posypało się mnóstwo wyrazów wsparcia dla Oli, m.in. od koleżanek z show-biznesu, m.in. Agnieszki Hyży oraz Marzeny Rogalskiej, która również jest prowadzącą "Miasta kobiet".