Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ola Szwed blondynką

05.04.2018 11:09

Ola Szwed pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy oglądać ją w zupełnie nowej fryzurze. Jak aktorka prezentuje się jako blondynka? Fani są podzieleni.

Ola Szwed jako brunetka fot. Eastnews

Ola Szwed blondynką

Ola Szwed zdecydowała się na sporą metamorfozę. Aktorka znana m.in. z „Rodziny zastępczej” odwiedziła jednego z najpopularniejszych fryzjerów wśród gwiazd — Kajetana Górę.

Szwed znana jest z eksperymentów ze swoimi włosami, ale tak odważna nie była chyba jeszcze nigdy. Nie wszystkim fanom spodobała się ta zmiana — niektórzy wprost pisali, że blond włosy nie pasują do karnacji Oli, a nawet, że decydując się na nowe uczesanie, bardzo się postarzyła. Miłośników dawnego wizerunku Szwed uspokajamy — Ola, podpisując zdjęcie, użyła hasztagów #spokojnie #totylkonachwilę.

Warto przypomnieć, że Ola Szwed przez jedenaście lat (1998–2009) grała Elizę w serialu „Rodzina zastępcza”. Rola ta przyniosła jej ogólnopolską popularność i sympatię widzów. W 2008 aktorka wygrała drugą edycję show „Gwiazdy tańczą na lodzie” u boku Sławomira Borowieckiego. W tym samym roku wystąpiła w programie „Jak oni śpiewają”, w którym zajęła trzecie miejsce. Wiosną 2010 wzięła udział w jedenastej edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie tańczyła u boku Roberta Rowińskiego. Para zajęła dziewiąte miejsce. Wiosną 2016 roku Szwed wzięła udział w piątej edycji programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”, którą wygrała.

RadioZET.pl/SI

Oceń