Zamknij

Ola Szwed blondynką

Redakcja
05.04.2018 11:09
Ola Szwed jako brunetka
fot. Eastnews

Ola Szwed pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy oglądać ją w zupełnie nowej fryzurze. Jak aktorka prezentuje się jako blondynka? Fani są podzieleni.

Ola Szwed blondynką

Ola Szwed zdecydowała się na sporą metamorfozę. Aktorka znana m.in. z „Rodziny zastępczej” odwiedziła jednego z najpopularniejszych fryzjerów wśród gwiazd — Kajetana Górę.

Szwed znana jest z eksperymentów ze swoimi włosami, ale tak odważna nie była chyba jeszcze nigdy. Nie wszystkim fanom spodobała się ta zmiana — niektórzy wprost pisali, że blond włosy nie pasują do karnacji Oli, a nawet, że decydując się na nowe uczesanie, bardzo się postarzyła. Miłośników dawnego wizerunku Szwed uspokajamy — Ola, podpisując zdjęcie, użyła hasztagów #spokojnie #totylkonachwilę.

Warto przypomnieć, że Ola Szwed przez jedenaście lat (1998–2009) grała Elizę w serialu „Rodzina zastępcza”. Rola ta przyniosła jej ogólnopolską popularność i sympatię widzów. W 2008 aktorka wygrała drugą edycję show „Gwiazdy tańczą na lodzie” u boku Sławomira Borowieckiego. W tym samym roku wystąpiła w programie „Jak oni śpiewają”, w którym zajęła trzecie miejsce. Wiosną 2010 wzięła udział w jedenastej edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie tańczyła u boku Roberta Rowińskiego. Para zajęła dziewiąte miejsce. Wiosną 2016 roku Szwed wzięła udział w piątej edycji programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”, którą wygrała.

RadioZET.pl/SI