Zamknij

Ola Szwed nago w zmysłowej sesji. Gwiazda „Ninja Warrior” pokazała odważne zdjęcia

Judyta Wanicka
14.10.2019 13:24
Aleksandra Szwed
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Aleksandra Szwed zdecydowała się na odważną sesję, w której pozuje nago. Prowadząca show „Ninja Warrior” nie tylko się rozebrała, ale również ucharakteryzowała na różne postacie cosplay. Nagie zdjęcia Oli Szwed z makijażem smoka i rusałki można podziwiać na jej oficjalnym profilu na Instagramie.

Aleksandra Szwed pozuje nago, jak ją Pan Bóg stworzył. Aktorka znana z roli Elizy Kwiatkowskiej z „Rodziny zastępczej” już dawno przeistoczyła się w piękną kobietę, co zresztą widać w nowym programie Polsatu „Ninja Warrior”, którego jest gospodynią. 29-letnia gwiazda rzadko pojawia się na salonach, za to regularnie można ją oglądać w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 86 tysięcy użytkowników. Można się jednak spodziewać, że po ostatniej sesji, jaką Aleksandra Szwed pochwaliła się na swoim profilu, grono jej obserwatorów raptownie się powiększy. Ola Szwed pozuje nago ucharakteryzowana na różne postacie z filmów fantasy.

Ola Szwed pokazała zdjęcie z nagiej sesji

Ola Szwed bez wątpienia należy do najodważniejszych celebrytek młodego pokolenia. 29-latka ma na swoim koncie dwie gorące sesje w „Playboyu”, w tym jedną zrealizowaną w wieku 20 lat. Gwiazda „Rodziny zastępczej” urodziła cztery lata temu syna, ale macierzyństwo nie zmieniło jej stosunku do odsłaniania ciała. Aktorka wciąż lubi się rozbierać przed obiektywem. Zresztą wciąż może się poszczycić perfekcyjną figurą i młodym wyglądem, więc gdy tylko ma na to ochotę, chętnie bierze udział w odważniejszych sesjach.

Ola Szwed pochwaliła się fanom zdjęciami z rozbieranej sesji. Aktorka pozuje do zdjęć nago, z fantazyjnie ucharakteryzowaną twarzą. Na jednym zdjęciu przeraża gadzim spojrzeniem, na innym zaś wciela się w postać romantycznej „Pani Jesieni”.

Internauci są zachwyceni nagą sesją Oli Szwed. Podobają im się nie tylko naturalne wdzięki aktorki, ale także bajeczne makijaże. Niesamowita, pełna emocji sesja; Kobieta niczym wino – komplementują fani.

RadioZET.pl/jw