Zamknij

Ola Szwed pokazała urocze zdjęcie partnera i dziecka. Zdradziła też płeć maluszka [FOTO]

29.07.2021 10:48
Ola Szwed
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Ola Szwed w lipcu tego roku po raz drugi została mamą. Gwiazda "Rodziny zastępczej" do tej pory nie zdradzała płci maluszka. Teraz zrobiła to przy okazji publikacji uroczego zdjęcia z maluszkiem i partnerem.

Ola Szwed w lipcu tego roku po raz drugi przywitała na świecie dziecko.  Gwiazda i jej ukochany - Krzysztof Białkowski są już rodzicami 6-letniego synka. Para stara się chronić życie prywatne, choć oczywiście od czasu do czasu udaje się im przemycić rodzinne kadry. Szwed do tej pory nie zdradzała też płci drugiego dziecka. Zrobiła to jednak przez przypadek, publikując urocze zdjęcie z dzieckiem i partnerem. Różowa sukieneczka w kwiaty rozwiała wszystkie wątpliwości fanów.

Zobacz też: Ola Szwed prosi fanów o pomoc. Dramatyczny apel aktorki. "Błagam, pomóżcie"

Ola Szwed pokazała urocze zdjęcie partnera i dziecka. Zdradziła też płeć maluszka [FOTO]

"Słodziak w sukieneczce", "Ola, tym zdjęciem rozwiejesz może wszelkie wątpliwości, że Dzidzia to jednak nie Gucio","girl, słodzina","super, córeczka tatusia" - zachwycali się internauci. Aktorka, póki co nie zdradziła też imienia dziewczynki.

Ola Szwed fanom najbardziej znana jest z roli Elizy w hitowym serialu "Rodzina zastępcza". Wzięła też udział w wielu popularnych programach rozrywkowych takich jak m.in. "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W 2019 roku była jedną z jurorek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Prywatnie związana jest z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Borysa i córeczki.