Zamknij

Ola Szwed pokazała zdjęcie z ukochanym: "Moja miłość i mój przyjaciel" [FOTO]

15.06.2020 14:31
Ola Szwed pokazała zdjęcie z ukochanym: "Moja miłość i mój przyjaciel"
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Ola Szwed nie należy do grona gwiazd, które eksponują za bardzo życie rodzinne w mediach społecznościowych. Aktorka od czasu do czasu pokazuje  zdjęcia z partnerem - Krzysztofem Białkowskim. Tym razem czuła fotografia z Mazur z ukochanym Oli, zachwyciła jej fanów.

Ola Szwed opublikowała wspólne zdjęcie z partnerem - Krzysztofem Białkowskim

Ola Szwed bardzo rzadko pokazuje na Instagramie partnera czy synka. Tym razem gwiazda zrobiła wyjątek i opublikowała czułe zdjęcie z mazurskiego wypoczynku razem z partnerem - Krzysztofem Białkowskim. Widać, że Ola i Krzysztof tworzą udany związek. Wśród hasztagów obok zdjęcia znalazły się takie określenia jak m.in. "moja miłość", "mój przyjaciel" czy "bratnia dusza". Ten uroczy kadr zachwycił fanów Oli Szwed. "Jest miłość", "szczęścia oraz dużo miłości" - pisali internauci pod zdjęciem.

Ola Szwed i Krzysztof Białkowski od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, a w 2015 roku doczekali się synka Borysa. Krzysztof Białkowski nie jest jednak związany z show-biznesem tak jak jego ukochana. Białkowski jest trenerem personalnym, a wcześniej był koszykarzem grającym m.in. w ŁKS Łódź i AZS UŁ.

Ola Szwed: W jakich produkcjach grała aktorka?

Ola szwed dała się poznać widzom jako rezolutna Eliza  w serialu "Rodzina zastępcza". Na swoim koncie ma również role w takich serialach jak m.in. "Niana", "Daleko od noszy", "Ranczo", "Na krawędzi", "Barwy szczęścia".

Ola Szwed zwyciężyła w drugiej edycji programu rozrywkowego "Gwiazdy tańczą na lodzie" i piątej serii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".  Była jurorką w drugiej edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl