Zamknij

Ola Woźniak jest mamą nastoletnich bliźniaczek. Tak wyglądają dzieci gwiazdy "13 posterunku" [FOTO]

10.09.2020 08:48
Aleksandra Woźniak
fot. Viphoto/ East News

Aleksandra Woźniak, serialowym widzom jest najbardziej znana jako Kasia z "13 posterunku". Aktorka jest mamą 16-letnich bliźniaczek: Anny i Julii. Córki gwiazdy są aktywne w mediach społecznościowych, gdzie udostępniają chętnie swoje fotografie. Widać, że lubią eksperymentować z makijażem i modą. Jak wyglądają?

Aleksandra Woźniak 16 lat temu została mamą bliźniaczek: Anny i Julii. Córki aktorki i psycholożki wyrosły na piękne nastolatki. Dziewczyny, podobnie jak ich rówieśniczki są bardzo aktywne w mediach społecznościowych, gdzie udostępniają swoje fotografie.

Córki gwiazdy "13 posterunku" lubią eksperymentować ze swoim wyglądem. Na ich profilach nie brakuje zdjęć, na których bawią makijażem i modą. Dziewczyny stawiają na mocne makijaże i równie wyraziste stylizacje.

Aleksandra Woźniak jest mamą 16-letnich bliźniaczek: Tak wyglądają Ania i Julia

W wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" Szymon Miszewski, mąż Oli Woźniak i tata bliźniaczek podkreślił, że obie córki są utalentowane artystycznie.

"Dziewczyny są obdarzone talentem artystycznym. Julia koncentruje się na makijażu artystycznym, profesjonalnym, bardzo mocnym i na social mediach. Ania z kolei wróciła do malowania, śpiewania i bardzo mocno swoją obecność zaakcentowała w portalach społecznościowych" - mówił.

Aleksandra Woźniak fanom najbardziej znana jest z ról w takich serialach jak m.in. "13 posterunek", "Daleko od noszy", "Złotopolscy", "Plebania" czy "Barwy szczęścia". Pasją Oli poza aktorstwem jest psychologia. Od 2019 roku prowadzi własny gabinet terapeutyczny.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl