Zamknij

Ola Żebrowska miesiąc po porodzie. Żona Żebrowskiego porównała zdjęcia po obu porodach [FOTO]

16.09.2020 11:24
Ola Żebrowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Ola Żebrowska miesiąc temu została mamą synka Feliksa. Żona Michała Żebrowskiego pokazała na Instagramie, jak zmieniła się na przestrzeni lat. Aktualne zdjęcie zestawiła z fotografią sprzed siedmiu lat. Wtedy już tydzień po porodzie brylowała na ściance. A jak jest teraz?

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski są szczęśliwymi rodzicami trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa, który przyszedł na świat miesiąc temu. Ola Żebrowska na Instagramie pokazuje macierzyństwo bez lukru. 33-latka nie należy do grona insta matek, które we wszystkim muszą być idealne.

Ostatnio na jej Instagramie pojawił się post, na którym pokazała, jak wygląda miesiąc po porodzie. Fotografię zestawiła z ujęciem z 2013 roku, gdzie tydzień po porodzie brylowała na imprezie Teatru 6. Piętro.

Ola Żebrowska pokazała, jak wygląda miesiąc po porodzie. Zdjęcie zestawiła z ujęciem z 2013 roku

Ola szczerze przyznała, że choć tęskni za teatrem, o wiele bardziej preferuje teraz domowe życie, a eleganckie kreacje zamieniła na wygodny dres.

"#2020 miesiąc po porodzie vs #2013 tydzień po porodzie Tęsknię za @teatr6pietro ale dzisiaj nie byłoby szans, żebym z doklejonymi rzęsami wyszła z domu w czymkolwiek innym niż dres" - napisała żona Michała Żebrowskiego. Wpis Oli polubiło ponad 18 tysięcy osób. W komentarzach kobiety dzielą się swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa i dziękują Oli za dystans do świata.

Aleksandra i Michał Żebrowscy: Kiedy się pobrali?

Ola i Michał Żebrowscy są już małżeństwem 11 lat. Pobrali się 20 czerwca, 2009 roku. Choć aktor jest starszy od swojej wybranki 15 lat, razem tworzą zgrany team. W 2010 roku przywitali na świecie Franciszka, w 2013 roku Henryka, natomiast 5 sierpnia 2020 przyszedł na świat Feliks.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl