Zamknij

Ola Żebrowska pokazała brzuch po ciąży. "Dziękuję ci za ten post"

30.11.2021 12:40
Ola Żebrowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Ola Żebrowska prowadzi Instagrama, na którym chętnie pokazuje codzienność i uroki macierzyństwa bez lukru. Takie treści są już znakiem rozpoznawczym Instagrama Żebrowskiej. Tym razem ukochana Michała Żebrowskiego pokazała brzuch po porodzie. Fanki dziękowały jej za ten wpis.

Ola Żebrowska dba o to, aby jej instagramowe treści były jak najbardziej naturalne. Na jej profilu nie brakuje zdjęć i wpisów hołdujących macierzyństwu bez lukru. Ola często pokazuje codzienność, której daleko do idealnej, tym bardziej, gdy się jest mamą trójki pociech. Tym razem Żebrowska zaprezentowała na Instagramie fotografie pociążowego brzuszka.

Zobacz też:  Ola Żebrowska "ukarała" syna za zdemolowanie domu. Fanki płaczą ze śmiechu. "Hit!" [FOTO]

 Ola Żebrowska pokazała brzuch po ciąży. "Dziękuję ci za ten post"

"Wiecie, dlaczego nasza skóra traci elastyczność, marszczy się, pojawiają się na niej rozstępy i cellulit? Dlatego, że jest skórą" - napisała Ola, prezentując brzuch po trzech ciążach. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo serduszek i pozytywnych komentarzy. "Dziękuję Ci za ten post. Kocham siebie za to, że urodziłam córeczkę, ale czasem ciężko mi się przyzwyczaić do nowego brzuszka z rozstępami. Uwielbiam ten profil i jest mi przykro ze tak rzadko się spotykamy Olaaaaaaaa!!!" - napisała zachwycona Zofia Zborowska.

"Też pokazuje rozstępy i cellulit i dobrze mi z tym! Normalizujmy nasze ciała, nie wymagajmy od siebie perfekcjonizmu, który istnieje tylko na Instagramie. Bez filtra - tak jak lubię", "ja też dziękuję za ten post, ale niestety ja nie lubię swojego brzucha, ciała. Im jestem starsza, tym gorzej z tym. W świecie gdzie na każdym kroku retusz, idealne wszystko. Tak powinnam się cieszyć z tego co mam, jak wyglądam, bo nie jest podobno źle. Ale wszystko siedzi w głowie" - pisały fanki Żebrowskiej.

Ola Żebrowska w sierpniu 2020 roku po raz trzeci została mamą chłopca. Ola przywitała na świecie synka Feliksa. 34-latka i jej mąż Michał Żebrowski są rodzicami trójki chłopców: Franciszka, Henryka oraz Feliksa.