Zamknij

Ola Żebrowska pokazała, jak karmi syna piersią. "Zdjęcie zachwycające i wzruszające" [FOTO]

13.01.2021 21:25
Ola Żebrowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East New

Ola Żebrowska pokazała na Instagramie, jak karmi syna piersią. Subtelna fotografia wywołała zachwyt wśród internautów. "Kwintesencja kobiecości, macierzyństwa" - zachwycali się wielbiciele żony Michała Żebrowskiego.

Ola Żebrowska w sierpniu 2020 roku po raz trzeci została mamą synka Feliksa. Ukochana Michała Żebrowskiego chętnie pokazuje na Instagramie macierzyństwo bez lukru.  Na jej profilu nie brakuje zdjęć czy opisów, w których podkreśla też ciemniejszą stronę bycia mamą.

Zobacz też: Ola Żebrowska pokazała bliznę po porodzie. Intymne zdjęcie wzruszyło fanki [FOTO]

Ola Zebrowska pokazała, jak karmi syna. Zdjęcie zachwyciło internautów

Tym razem żona Michała Żebrowskiego pokazała, jak karmi synka piersią. Ciepłe, spokojne ujęcie zachwyciło internautów.

"Zdjęcie zachwycające i wzruszające. Temat, światło, kolory, postaci. Pod każdym względem", "przepiękne zdjęcie, kwintesencja kobiecości, macierzyństwa", "piękne światło", "cisza, spokój, intymnie" - pisały fanki Oli.

Żona Michała Żebrowskiego jakiś czas temu wyznała, że zdarzyło się jej kilka razy poronić. Najgorzej Ola wspomina ciążę pozamaciczną.

"Kiedy trafiłam do szpitala, już ledwo chodziłam, blada z trzęsącymi się rękami, czułam, że zaraz zemdleję. Operowali mnie w ostatniej chwili, na szczęście bez żadnych powikłań. (...) Pamiętam, że kiedy byłam w szpitalu po poronieniu, ktoś przysłał mi link do artykułu: 'Żebrowski spodziewa się dziecka!'. Nikomu nie mówiliśmy, że jestem w ciąży. Poczułam się, jakby mnie ktoś po tym wszystkim jeszcze dodatkowo skopał" - powiedziała w wywiadzie dla "Wysokich obcasów".

Aleksandra i Michał Żebrowscy są rodzicami trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa.

RadioZet.pl