Zamknij

Ola Żebrowska pokazała synów. Ale wyrośli [FOTO]

Sylwia Wamej
31.03.2020 15:04
Ola Żebrowska
fot. Instagram.com/ Ola Żebrowska

Ola Żebrowska spodziewa się trzeciego dziecka. Żona Michała Żebrowskiego na czas kwarantanny uciekła z dala od miasta. Pokazała też, jak spędzają czas jej synowie: Henryk i Franciszek.

Ola Żebrowska pokazała synów. Tak spędzają czas na kwarantannie

Ola Żebrowska niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Ukochana Michała Żebrowskiego opublikowała niedawno zdjęcie sporego ciążowego brzuszka. W oczekiwaniu na trzecie dziecko Ola z rodziną wyjechali w góry. Kwarantanna z dala od miasta z pewnością służy ukochanej Żebrowskiego. 33-latka pokazała, jak jej synowie Franciszek i Henryk spędzają czas. Jak się okazuje, rodzice przekazują swoim dzieciom miłość do sztuki, bo na fotografii chłopcy pochłonięci są malowaniem.

Fanom bardzo spodobała się ta fotografia, a w szczególności piękny widok z okna. "Widok oszałamiający, mieszkam na wsi w lesie nad jeziorem, ale wyjątkowo tego widoku troszkę zazdroszczę",  "jakie widoki przepiękne",  "ale widok" - piszą zachwyceni internauci.

Ola i Michał Żebrowscy: Kiedy się pobrali?

Michał Żebrowski i Ola Żebrowska pobrali się w Tatrach na polanie Brzegi-Rynias, niedaleko swojego domu letniskowego.  W 2010 roku przywitali na świecie syna Franciszka. Z kolei w 2013 roku na świecie pojawił się ich drugi syn-  Henryk.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW