Zamknij

Ola Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek. Fani żartują: "Tak się kończy nocne podjadanie"

Patrycja Chudolińska
24.04.2020 17:59
Ola Żebrowska
fot. Instagram/@olazebrowska

Ola Żebrowska pochwaliła się nietypowym zdjęciem ciążowego brzuszka w mediach społecznościowych. Żona Michała Żebrowskiego pokazała zestawienie "przed" i "po". Ciekawy pomysł rozbawił internautów.

Ola Żebrowska jest w ciąży po raz trzeci. Michał Żebrowski i jego żona doczekali się już dwóch synów: Franciszka i Henryka. Na ten moment wciąż nie wiadomo, jakiej płci będzie kolejne potomstwo pary. Początkowo ciężarna mama nie chwaliła się zbyt często zdjęciami brzuszka. Ostatnio jednak stał się on na tyle widoczny, że coraz trudniej ukryć go na fotografiach publikowanych w mediach społecznościowych. Gwiazda postanowiła pokazać swoją ciążową przemianę. Porównała zdjęcie sprzed ciąży z tym wykonanym obecnie.

Ola Żebrowska pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie nietypowe zdjęcia. Na pierwszym z nich widzimy, jak żona aktora stoi przed lodówką, zastanawiając się, co może przekąsić. Na drugiej fotografii tło jest bardzo podobne - również mamy otwartą lodówkę - jednak ciążowy brzuszek jest dużo większy.

- #znajdźróżnicę #lodówkawzywa - dodała Ola w opisie pod zdjęciami.

Fanów rozbawiło nietypowe porównanie. Internauci w komentarzach nie stronili od żartów.

- Lodówka otwiera się w inną stronę! A poza tym - wyglądasz przepięknie.

- Zjadłaś kota?

- Tak się kończy nocne podjadanie? O mamo! Kończę z tym.

- Trochę podjadłaś.

- Ale cudny brzusio.

Też wam się podobają zdjęcia Oli?

RadioZET.pl/PCh