Zamknij

Ola Żebrowska w bikini. Żona Michała Żebrowskiego pokazała duży, ciążowy brzuszek [FOTO]

Sylwia Wamej
14.05.2020 11:16
Ola Żebrowska
fot. Tricolors/ East News

Ola Żebrowska spodziewa się trzeciego dziecka. Żona Michała Żebrowskiego opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała spory ciążowy brzuszek. Fani nie kryją zachwytu.

Ola Żebrowska w ciąży. Żona Michała Żebrowskiego pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Ola Żebrowska niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Żona Michała Żebrowskiego na Instagramie dokumentuje swoją ciążę. Właśnie pokazała najnowsze zdjęcie w bikini, na którym pochwaliła się dużym już brzuszkiem. W komentarzach nie zabrakło zachwytów, w tym oczywiście koleżanek z show-biznesu, m.in. Zofii Zborowskiej,  Pauliny Krupińskiej, czy Lary Gessler. Ostatnio Ola zdradziła też, ile kilogramów przytyła w ciąży. Jak napisała, w jednym z hasztagów, przybyło jej dziesięć kilogramów.

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski już po raz trzeci zostaną rodzicami. Para doczekała się dwóch chłopców: Franciszka i Henryka. Zarówno Ola, jak i Michał nie ogłosili jeszcze płci dziecka.

Ola Żebrowska o ciemnych stronach macierzyństwa

Ola Żebrowska w jednym z wywiadów mówiła o ciemnych stronach macierzyństwa. Jak powiedziała, nie spodziewała się emocjonalnego i psychicznego ciężaru, który przerósł ją.

"Emocjonalnego i psychicznego ciężaru —przerósł mnie kompletnie. Dopiero wtedy doceniłam, czego musiała doświadczać moja mama, wychowując tak dużo własnych dzieci. Nie mieliśmy żadnej niani, tata ciężko pracował, wszystko było na jej głowie. Wprawdzie mama dzisiaj żartuje, że„po czwartym jest z górki”, bo dzieci zaczynają zajmować się sobą nawzajem, ale wiem, że na pewno było jej trudno. Nowi znajomi zawsze się dziwili, że jest nas tak dużo. Mnie wydawało się naturalne, że jest nas właśnie tyle" - opowiadała Ola Żebrowska w rozmowie z "Vivą!".

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW