Zamknij

Ola Żebrowska nago na zdjęciu z synem. Fani podzieleni. "Dziecko z rozbitą głową" [FOTO]

16.12.2020 08:25
Aleksandra Żebrowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Ola Żebrowska nie przestaje publikować zdjęć ze swoim ukochanym synkiem. Tym razem pokazała fanom kontrowersyjną fotografię, na której jest kompletnie naga. Co więcej, pojawiły się głosy, że mogła narazić dziecko na nieszczęśliwy wypadek.

Aleksandra Żebrowska coraz śmielej poczyna sobie w mediach społecznościowych. Żona Michała Żebrowskiego zyskała w sieci ogromną popularność nie tylko za sprawą małżeństwa z jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Para od lat uważana jest za jeden z najciekawszych związków krajowego show-biznesu, bardzo często dzieląc się z fanami zabawnymi zdjęciami i nagraniami, na których żartują i pokazują duży dystans do siebie. Jednak w ostatnich miesiącach nie mniej popularne są "solowe" dokonania Oli na jej profilu na Instagramie. Żebrowska w sierpniu 2020 roku po raz trzeci została mamą, a macierzyństwo stało się dominującym tematem jej internetowej aktywności.

Aleksandra postawiła sobie za zadanie pokazanie internautom, jak naprawdę wygląda życie po porodzie i opieka nad małym dzieckiem. Stara się unikać "cukierkowych" sesji zdjęciowych i publikuje na swoim profilu na Instagramie zapis sytuacji, w których znajduje się każda mama - nie zawsze wygodnych, ale pozostawiających urocze wspomnienia. Nie boi się przy tym pokazać nagiego ciała sprzed porodu, karmienia piersią na ławce czy samej siebie ubrudzonej przez dziecko. Na najnowszej fotografii ponownie możemy oglądać żonę Michała Żebrowskiego kompletnie nagą z dzieckiem przy piersi. Jednak tym razem pojawiły się nie tylko głosy uwielbienia.

ZOBACZ TAKŻE:  Ola Żebrowska nago z synem. Pokazała odważne zdjęcie z kąpieli [FOTO]

Aleksandra Żebrowska naga na zdjęciu z synem. Pokazała się w niecodziennej sytuacji

Na profilu Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym ta pozuje kompletnie naga. Tym razem pokazała, jak usiłuje golić nogi, stojąc w wannie z dzieckiem przy piersi.

- Pomysł na prezent: ogól mi nogi - napisała ze znanym sobie poczuciem humoru.

Najczęściej pod postami Żebrowskiej pojawiają się komentarze zachwyconych mam, które dzielą się swoimi historiami i cieszą, że Ola pokazuje macierzyństwo takim, jakim jest - pełnym trudów dnia codziennego, ale pięknym. Tym razem kilku internautów zdecydował się skrytykować zdjęcie, twierdząc, że Aleksandra naraża syna na niebezpieczeństwo.

- I cyk ujeżdżam na śliskiej wannie i dziecko z rozbita głowa. Tylko czekać jak instagramowe mamusie będą chciały powtórzyć ten wyczyn, albo co gorzej, wprowadzić to do życia. Brawo.

- Pierwsze co pomyślałam, to że może się poślizgnąć. Moja obsesja, ale byłam z wizytą w klinice "Budzik" i właśnie jedna 7-letnia dziewczynka tak w śpiączkę wpadła. Tak samo jak picie gorącej kawy z dzieckiem na rękach. Naprawdę trzeba uważać - czytamy.

Fani Oli wzięli ją w obronę i tłumaczyli, że mamy maluchów bardzo często wykonują rozmaite czynności, jednocześnie opiekując się pociechami. A co wy myślicie na ten temat?