Zamknij

Ola Żuraw z "Top Model" świętuje pierwsze urodziny córki. Opublikowała wzruszające zdjęcie

Sylwia Wamej
18.12.2019 16:42
Ola Żuraw
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Ola Żuraw brała udział w 4. edycji "Top Model", w którym zajęła 6. miejsce. Ola nie skupiła się jednak na modelingu, tylko na macierzyństwie. Rok temu przywitała na świecie córeczkę Apolonię. Teraz gwiazda "Top Model" opublikowała na swoim Instagramie pamiątkowe zdjęcie z maleństwem, zrobione tuż po porodzie.

Ola Żuraw z "top Model" opublikowała pamiątkowe zdjęcie, zrobione tuż po porodzie

Ola Żuraw brała udział w 4. edycji "Top Model". Niedoszła modelka zajęła w programie 6 miejsce. Choć na Instagramie Oli nie brakuje zdjęć z licznych sesji zdjęciowych, dla Oli najważniejsza jest córeczka - Apolonia. Ola rok temu została po raz pierwszy mamą. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z dziewczynką, a ostatnio zamieściła pamiątkową fotografię z maluszkiem, zrobioną tuż po porodzie. Zdjęcie, na którym Ola ze łzami w oczach tuli maleństwo do piersi, okrasiła wzruszającym komentarzem.

"Bo dzięki Tobie zrozumiałam kolejny raz, że koniec jest nowym początkiem. Za Twoje, za nasze, za moje nowe życie!Do końca moich dni będziesz dla mnie największym cudem. Dziękuję, że tak niespodziewanie pojawiłaś się w moim życiu i wypełniłaś je bezgraniczną miłością, której potrzebowałam. Bądź szczęśliwa i zdrowa! - napisała Ola.

Ola Żuraw. Fani zachwyceni zdjęciem gwiazdy "Top Model"

W komentarzach posypały się miłe słowa od fanów. "Ale ona śliczna", "sto lat dla najsłodszej Apolki", "najpiękniejsza Apolonia" - pisali fani.

Ola Żuraw nie została modelką na pełny etat, co nie znaczy, że zrezygnowała z mody. Była uczestniczka "Top Model" prowadzi na YouTube kanał, na którym porusza modowe i lifestylowe tematy.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW