Zamknij

Ola i Michał Żebrowscy zostali rodzicami po raz trzeci. Jak nazwą synka?

07.08.2020 13:07
Ola i Michał Żebrowscy zostali rodzicami po raz trzeci. Jak nazwą synka?
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski po raz trzeci zostali rodzicami. Para ponownie doczekała się chłopca. Małżeństwo również i tym razem postawiło na tradycyjne imię dla dziecka. Jak nazwą nowonoradzonego synka?

Ola Żebrowska urodziła trzecie dziecko. Jak nazwie swojego syna?

Ola Żebrowska urodziła trzecie dziecko. Tę informację przekazał serwis Pudelek.pl. Ola i jej ukochany - Michał Żebrowski na razie nie podzielili się z fanami radosną nowiną. Małżeństwo również i tym razem postawiło na tradycyjne imię dla chłopca. Jak dowiedział się serwis Fakt.pl wybór padł na imię Felicjan, które raczej jest rzadko wybierane przez polskie gwiazdy. Podobno para zastanawiała się jeszcze nad imieniem Rafał, jednak ostatecznie wybór padł na Felicjana.

Ola i Michał Żebrowscy: Ile mają dzieci?

Ola i Michał Żebrowscy są już rodzicami urodzonego w 2010 roku Franciszka i urodzonego w 2013 roku Henryka.

Ola Zebrowska podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami osobistym wyznaniem. Jak się okazuje, droga do trzeciego dziecka nie była łatwa. Ola zdradziła, że ma za sobą kilka poronień.

"Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem"  - napisała Ola w poruszającym poście.

Michał Żebrowski poślubił ukochaną Olę 20 czerwca 2009 roku. Para doczekała się trzech synów.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl