Zamknij

Olaf Lubaszenko podupadł na zdrowiu? Odchudzający się aktor trafił pod kroplówkę [FOTO]

04.12.2020 17:44
Olaf Lubaszenko
fot. VIPHOTO/East News

Olaf Lubaszenko zaniepokoił zdjęciem zamieszczonym na Instagramie. Aktor, który niedawno schudł 80 kg, pozuje podpięty pod kroplówkę. Czy to przez problemy ze zdrowiem? 

Olaf Lubaszenko przeszedł ostatnio zdumiewającą metamorfozę. Aktor znany z takich hitów jak "Kroll" czy "Zabić Sekala" i reżyser komedii "Chłopaki nie płaczą" schudł 80 kg. Jeszcze kilka lat temu cierpiał na chorobliwą otyłość - w krytycznym momencie jego waga przekraczała 160 kg. Jednocześnie artysta zmagał się z depresją. W rozmowie z "Newsweekiem" w 2014 roku Lubaszenko tak mówił o swojej kondycji:

- Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze -- depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny.

Olaf Lubaszenko pokazał zdjęcie z córką. Marianna Linde poszła w ślady ojca [FOTO]

Olaf Lubaszenko pod kroplówką. Co się stało?

Jakiś czas temu sieć obiegły zdjęcia wyraźnie odchudzonego Olafa Lubaszenki. Aktor zmienił także fryzurę, goląc głowę na łyso. Fanów wielkiego brytyjskiego artysty uspokajam - za parę dni zacznę zapuszczać, więc sir Elton John wkrótce powróci - zapewnił, podkreślając swoje podobieństwa do angielskiego gwiazdora muzyki.  

Olaf Lubaszenko pod każdym postem zbiera gratulacje za wytrwałą walkę z kilogramami. Jednak ostatnie zdjęcie zamieszczone na Instagramie zaniepokoiło jego obserwatorów. Reżyser "Sztosu" pokazał się z wenflonem na ręce, podpięty pod kroplówkę. 

Pit stop. Na zimę trzeba się trochę naoliwić i podokręcać śrubki. Spokojnie, za chwilę wyjeżdżam z powrotem na tor. Do zobaczenia w niedzielę, z okazji moich urodzin złożę Wam życzenia - napisał Lubaszenko. 

Aktora nie zdradził szczegół swojego stanu. Internauci zaczęli jednak słać życzenie zdrowia i prędkiego powrotu do formy. Miejmy nadzieję, że akcja regeneracyjna wkrótce przyniesie efekty.