Zamknij

Lubaszenko pokazał zdjęcie z córką. Marianna Linde poszła w ślady ojca [FOTO]

28.09.2020 19:54
Lubaszenko pokazał zdjęcie z córką. Marianna Linde poszła w ślady ojca [FOTO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Olaf Lubaszenko opublikował zdjęcie z córką. 27-letnia Marianna Linde jest bardzo podobna do ojca, podobnie jak on, wybrała karierę aktorską. Internautom nie umknęło także fizyczne podobieństwo córki do sławnego ojca. Czy rzeczywiście są "jak dwie krople wody"?

OIaf Lubaszenko to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który doskonale odnalazł się także w roli reżysera i producenta, a nawet konferansjera i osobowości telewizyjnej. Na swoim koncie ma wiele zapadających w pamięć kreacji, w tym doskonałe "Zabić Sekala", za rolę w którym Lubaszenko otrzymał statuetki Orła i Czeskiego Lwa dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Mogliśmy oglądać go także w takich hitach jak "Psy", "Boże skrawki" czy "Sfora". Jako reżyser stworzył dobrze przyjęte komedie, między innymi "Poranek kojota" i "Chłopaki nie płaczą".

Aktor otwarcie mówi o walce z otyłością oraz depresją. Nie porzucił jednak zawodowych planów i nadal występuje na deskach teatrów, a w 2019 roku mogliśmy zobaczyć go w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt", gdzie zagrała także Julia Wieniawa. Rzadziej można obserwować jego aktywność w mediach społecznościowych, aktor przyzwyczaił fanów do tego, że chroni swoje prywatne życie. Nie każdy zatem wie, że aktor ma 27-letnią córkę, która także zajmuje się aktorstwem. Lubaszenko zrobił wyjątek i opublikował zdjęcie, na którym możemy podziwiać Mariannę Linde.

Olaf Lubaszenko nie do poznania. Aktor schudł 60 kilogramów

Olaf Lubaszenko pokazał córkę. Kim jest Marianna Linde?

Na profilu Olafa Lubaszenki na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym obok aktora możemy podziwiać Mariannę Linde, córkę aktora z małżeństwa z piosenkarką Katarzyną Groniec. Artystyczna para rozstała się po 3 latach. Marianna odziedziczyła talenty obojga rodziców, ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie, a talent wokalny szlifowała pod okiem samej Elżbiety Zapendowskiej. Mogliśmy oglądać jej występ w "The Voice of Poland".

Fanom Lubaszenki nie umknął fakt, że Marianna jest do niego niezwykle podobna także fizycznie. Szczególną uwagę zwrócili na oczy.

- Jak dwie krople.

- Śliczna córeczka, oczy taty.

- Śliczna córka, Marianna to czysty tata - czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Wy też uważacie, że Marianna jest podobna to taty?