Zamknij

Olaf Lubaszenko nie do poznania. Aktor schudł 60 kilogramów

Maciej Friedrich
08.07.2019 11:59
Olaf Lubaszenko nie do poznania. Aktor schudł 60 kilogramów
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Olaf Lubaszenko to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor przez lata zmagał się z nadwagą i nie mógł poradzić sobie ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Tym większe było zaskoczenie fanów, gdy na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach pojawił się w zupełnie innej formie. Udało mu się pozbyć aż 60 kilogramów. Jak tego dokonał?

Olaf Lubaszenko to człowiek wielu talentów: aktor, reżyser producent i konferansjer. Jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Jednak w ostatnich latach wielbiciele Lubaszenki bardzo się o niego martwili. Wszystko za sprawą walki, jaką aktor toczył z nadwagą. 51-latek bardzo utył, a próby zrzucenia zbędnej wagi nie przynosiły rezultatów. Doszło do tego, że przy wzroście 179 centymetrów, Olaf ważył 165 kilogramów. Aktor rozważał nawet poddanie się operacji zmniejszenia żołądka. Okazało się jednak, że w końcu poradził sobie z problemem.

Olaf Lubaszenko schudł 60 kilogramów

Olaf Lubaszenko pojawił się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, a jego widok zaszokował fanów. Nie sposób było nie zauważyć, że aktor wygląda świetnie i bardzo schudł. Wcześniej w doskonałej formie można było podziwiać go na planie gangsterskiej komedii "Futro z misia". Jak informuje "Super Express", Lubaszenko w końcu wygrał walkę z nadwagą i udało mu się zrzucić około 60 kilogramów. Obecnie gwiazdor waży około 100 kilogramów. Jak sam przyznał w wywiadzie dla Radia ZET, w schudnięciu pomógł mu strach przez operacją.

- Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć - wyznał.

Aktorowi gratulujemy sukcesu i życzymy, by udało mu się utrzymać wagę lub zrzucić dodatkowe kilogramy.

Olaf Lubaszenko w Radiu ZET: do walki z otyłością skłonił mnie hejt  

Olaf Lubaszenko
fot. Marek Szandurski/East News

Olaf Lubaszenko - aktor, który schudł 60 kilogramów

Olaf Lubaszenko przyszedł na świat 6 grudnia 1968 roku we Wrocławiu. Jako aktor zadebiutował w wieku 14 lat w serialu "Życie Kamila Kuranta". Popularność przyniosły mu role w "Piłkarskim pokerze" i "Krótkim filmie o miłości" oraz udział w musicalu Metro Janusza Józefowicza. W 1997 roku po raz pierwszy zasiadł na fotelu reżysera tworząc film "Sztos". Dwa lata później wyreżyserował doskonale przyjętą komedię "Chłopaki nie płaczą". W 2001 roku został członkiem Europejskiej Akademii Filmowej.

Zagłosuj

Czy byłeś/aś kiedyś na diecie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF