Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą? Te zdjęcia wiele wyjaśniają

21.06.2017 13:45

Bołądź i Fabijański są parą? Internet huczy od plotek na ten temat. Aktorka, która do tej pory nie ujawniała zbyt wielu szczegółów na temat swojego życia prywatnego, pojawiła się na jednej z imprez właśnie ze swoim kolegą po fachu. Ich zachowanie zdradziło, jaka jest prawda.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański fot. EAST NEWS/REPORTER

Na uroczystej premierze filmu Juliusza Machulskiego pt. "Volta", która odbyła się 20 czerwca, pojawiła się Olga Bołądź, grająca jedną z głównych ról. Gwiazda przyszła w towarzystwie aktora Sebastiana Fabijańskiego. Plotkom o ich związku, które pojawiały się od pewnego czasu, nie da się już zaprzeczyć. Było to pierwsze wspólne publiczne wyjście aktorskiej pary, dlatego Bołądź i Fabijański skupili na sobie uwagę fotoreporterów. Zdjęcia z premiery zdradzają, że między gwiazdami jest bardzo bliska więź. Para nie szczędziła sobie czułości i długo trzymała się za ręce.

Niedawno aktor w wypowiedzi dla "Faktu" przyznał, że z Bołądź łączy go nie tylko ta sama profesja. - Tak, to prawda, że łączy mnie coś więcej z Olgą. A czy jestem zakochany, to mogę powiedzieć tylko jej - zdradził. Patrząc jednak na ostatnie zdjęcia pary można stwierdzić, że miłość po prostu wisi w powietrzu. Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami.

Przypomnijmy, że już jesienią Olgę Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego zobaczymy w filmie Patryka Vegi pt. "Botoks". Ciekawe, jak razem sprawdzą się na ekranie.

RadioZET.pl/SA

Oceń