Zamknij

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą? Te zdjęcia wiele wyjaśniają

Redakcja
21.06.2017 13:45
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański
fot. EAST NEWS/REPORTER

Bołądź i Fabijański są parą? Internet huczy od plotek na ten temat. Aktorka, która do tej pory nie ujawniała zbyt wielu szczegółów na temat swojego życia prywatnego, pojawiła się na jednej z imprez właśnie ze swoim kolegą po fachu. Ich zachowanie zdradziło, jaka jest prawda.

Na uroczystej premierze filmu Juliusza Machulskiego pt. "Volta", która odbyła się 20 czerwca, pojawiła się Olga Bołądź, grająca jedną z głównych ról. Gwiazda przyszła w towarzystwie aktora Sebastiana Fabijańskiego. Plotkom o ich związku, które pojawiały się od pewnego czasu, nie da się już zaprzeczyć. Było to pierwsze wspólne publiczne wyjście aktorskiej pary, dlatego Bołądź i Fabijański skupili na sobie uwagę fotoreporterów. Zdjęcia z premiery zdradzają, że między gwiazdami jest bardzo bliska więź. Para nie szczędziła sobie czułości i długo trzymała się za ręce.

Niedawno aktor w wypowiedzi dla "Faktu" przyznał, że z Bołądź łączy go nie tylko ta sama profesja. - Tak, to prawda, że łączy mnie coś więcej z Olgą. A czy jestem zakochany, to mogę powiedzieć tylko jej - zdradził. Patrząc jednak na ostatnie zdjęcia pary można stwierdzić, że miłość po prostu wisi w powietrzu. Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami.

Przypomnijmy, że już jesienią Olgę Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego zobaczymy w filmie Patryka Vegi pt. "Botoks". Ciekawe, jak razem sprawdzą się na ekranie.

RadioZET.pl/SA