Zamknij

Olga Bołądź nie chce grać w jednym filmie z Sebastianem Fabijańskim?

Sylwia Wamej
11.06.2019 14:51
Olga Bołądź
fot. Artur Zawadzki/ Reporter

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański rozstali się jakiś czas temu. Wygląda na to, że ich relacje nie są najlepsze. Podobno aktorka nie chce też mieć nic wspólnego zawodowo z byłym ukochanym.

Olga Bołądź nie chce zagrać z Sebastianem Fabijańskim w jednym filmie?

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański spotykali się ze sobą półtora roku. Mimo że wydawali się zakochani, ich związek nie przetrwał. Ostatnio byli kochankowie prawie zagraliby razem w jednym filmie. Tak się jednak nie stało. Podobno 35-aktorka wycofała się z castingu, gdy dowiedziała się, kto miałby być jej filmowym partnerem.

Olga dowiedziała się, że miałaby grać u jego boku. A ona po bolesnym rozstaniu nie chce mieć z Sebastianem już nigdy do czynienia, więc podziękowała za propozycję” – powiedział znajomy aktorki w wywiadzie dla „Faktu”. Ponoć aktor nie spodziewał się takiej reakcji ze strony byłej dziewczyny.

„Seba był pewny, że Olga potrafi oddzielić życie prywatne od zawodowego. On nie miałby problemu, by z nią zagrać. Próbował ją nawet przekonywać, ale Olga nie chciała z nim dyskutować” – czytamy na łamach dziennika.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański: Gdzie się poznali?

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański poznali się na planie filmu „Botoks”. Mimo że początkowo byli zakochani i nawet zamieszkali razem, ich związek się rozpadł. Podobno wystąpiły między nimi znaczne różnice charakterów i para nie mogła się dogadać ze sobą. Olga i Sebastian byli ze sobą półtora roku.

RadioZEt.pl/ SW