Zamknij

Olga Bołądź pokazała nowego partnera. Spotyka się ze znanym biznesmenem [WIDEO]

26.06.2020 09:58
Olga Bołądź pokazała partnera
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Olga Bołądź postanowiła pokazać nowego partnera na nagraniu na Instagramie. Okazuje się, że aktorka spotyka się z jednym z warszawskim biznesmenem, właścicielem kilku klubów i restauracji. Wolne chwile para postanowiła spędzić w Bieszczadach. 

Olga Bołądź to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, którą mogliśmy oglądać w wielu różnorodnych produkcjach. Debiutowała w 2006 roku w "Miłości w przejściu podziemnym", ale popularność przyniosła jej rola Miłki w serialu "39 i pół". Od roku 2009 występowała w tak popularnych produkcjach jak "M jak Miłość", "Majka" czy "Czas Honoru". Stworzyła dobrze oceniane filmowe kreacje w "Skrzydlatych świniach", "Służbach specjalnych" i "Nad życie". Zagrała w "Botoksie" i "Kobietach mafii" Patryka Vegi, a od 2019 roku możemy oglądać ją w kryminalnym motywie.

O Oldze głośno było w mediach ze względu na związki z popularnymi aktorami. Bołądź była w związku z Mikołajem Roznerskim, następnie spotykała z Sebastianem Fabijańskim, którego poznała na planie filmu Vegi. Niestety ten związek również nie wytrzymał próby czasu. Aktorka wychowuje także synka Brunona, owoc związku z byłym partnerem Rafałem. Od kilku miesięcy w mediach mówi się o nowej miłości Bołądź, gwiazda jednak rzadko chwali się życiem prywatnym w mediach. Postanowiła jednak zrobić wyjątek i opublikowała w sieci nagranie, na którym oznaczyła partnera.

 Olga Bołądź została blondynką. W nowej fryzurze ciężko ją rozpoznać

Olga Bołądź pokazała nowego partnera. Kim jest Jakub Chruścikowski?

Olga Bołądź opublikowała w sieci nagranie z leśnej wycieczki. Aktorka doskonale bawi się, zwiedzając malownicze Bieszczady. Jednak na filmie, który pokazała na swoim profilu na Instagramie, widzimy towarzyszącego jej mężczyznę. Olga oznaczyła na nagraniu Jakuba Chruścikowskiego, to właśnie z nim wybrała się na górską wyprawę.

- Unikamy dzikich zwierząt. Bieszczadzkie lasy / torfowiska / bagna/ bór - napisała.

Jakub Chruścikowski to 29-letni, dobrze prosperujący warszawski biznesmen. Młodszy od Bołądź o 7 lat partner jest właścicielem kilku klubów i restauracji, między innymi Metropolis Warszawa. Najwyraźniej jednak podobnie jak Olga, odpoczywać woli z dala od zgiełku dużego miasta.

- Za miastem człowiek sobie uświadamia, że do szczęścia tak naprawdę niewiele potrzeba - skomentowała jedna z internautek.