Zamknij

Olga Bołądź pokazała zdjęcie z partnerem. "Razem lepiej żyć"

13.07.2020 09:34
Olga Bołądź
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Olga Bołądź od pewnego czasu znów jest w związku. Pod koniec czerwca pochwaliła się w sieci krótkim filmikiem, na którym widać jej nowego chłopaka. Teraz aktorka pokazała fotkę z oglądania wschodu słońca. Ale romantycznie! "Razem lepiej żyć" - napisała.

Olga Bołądź znów jest zakochana i nie ma zamiaru tego dłużej ukrywać. Kilka tygodni temu po raz pierwszy pokazała w sieci swojego nowego partnera, a teraz podzieliła się fotką ze wspólnego oglądania wschodu słońca. Widać, że aktorka jest bardzo szczęśliwa, a różnica siedmiu lat kompletnie nie przeszkadza jej w tworzeniu udanej relacji. Jakub Chruścikowski ma 29 lat i jest znanym warszawskim biznesmenem.

Olga Bołądź została blondynką. W nowej fryzurze ciężko ją rozpoznać

Olga Bołądź reaguje na prostacki komentarz

Pod zdjęciem Olgi i jej nowego chłopaka nie zabrakło komentarzy. Większość internautów życzy im dużo miłości i prawi komplementy. Niestety, pojawiły się też niewybredne teksty, na które gwiazda, znana ze swoich poglądów na kwestie kobiece, nie mogła nie zareagować. W jednym z nich komentujący mężczyzna wyraża przekonanie, że kobieta nie może wieść normalnego, szczęśliwego i spełnionego życia, będąc samą:

"Lepiej jeśli KOBIETA jest Zagospodarowana..... Ma kogoś,ktoś ma ją.... Nie może być sama" - głosi internauta.

Na to Bołądź napisała wprost:

"Nie czuję się czyimś gospodarstwem, ale dziękuje bardzo".

To świetnie, że Bołądź znalazła osobę, z którą odnalazła miłość. Niestety, jej poprzednie związki, m.in. z Mikołajem Roznerskim i Sebastianem Fabijańskim nie przetrwały próby.

RadioZET.pl/AS