Zamknij

Olga Bołądź też miała koronawirusa. Wygrała "domowymi sposobami"

29.10.2020 23:54
Olga Bołądź
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Olga Bołądź też miała koronawirusa. Aktorka ujawniła, że chorobę pokonała dzięki "domowym sposobom". Co dokładnie stosowała?

Olga Bołądź poinformowała, że przeszła zakażenie koronawirusem. Aktorka ujawniła to w komentarzu do wpisu Ilony Łepkowskiej. Scenarzystka poinformowała, że złapała wirusa, a Bołądź zdradziła, że uporała się z chorobą domowymi sposobami.

Olga Bołądź dołączyła do grona gwiazd, które chorowały na koronawirusa. Dorota Gardias, Maryla Rodowicz, Maja Ostaszewska, Alżbieta Lenska i jej mąż Rafał Cieszyński, a także Radosław Majdan czy youtuberka Red Lipstick Monster - to osoby, które w łagodny sposób przeszły wirusa i udało się im go pokonać. Okazuje się, że wśród nich znalazła się Bołądź, która - w odróżnieniu od większości gwiazd - nie informowała wcześniej o zakażeniu.

Zobacz także: Olga Bołądź pokazała zdjęcie z partnerem. "Razem lepiej żyć"

Olga Bołądź zdradziła, jak pokonała koronawirusa

W odpowiedzi na post Ilony Łepkowskiej na Facebooku Bołądź wyznała, że niedawno sama walczyła z łagodną postacią choroby i pokonała ją "domowymi sposobami".

"I kto by pomyślał, że to coś, czego się wszyscy boimy tak ładnie wygląda... Ja już się nie boję, bo wiem, że mam" - napisała reżyserka i scenarzystka. Zdradziła, że objawy są łagodne.

"Na szczęście, i oby tak zostało, w naszym wypadku zarażenie daje póki co tylko objawy ogólnego rozbicia i spore osłabienie. No i we dwójkę zawsze raźniej chorować, prawda?". Na to Olga odpisała:

"Ja już po więc życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia" - powiedziała, zdradzając potem, że chorobę pokonała domowymi sposobami: "Ja jakby co to brałam cynk i aspirynę. Trzymajcie się w cieple i jak mówi moja mongolska lekarka: "ciepłe, ciepłe jeść i ciepłe rano i ciepłe pić". I coś w tym jest, bo ten wirus bije się ciepłem i nie można się wychładzać, wiec robiłam dużo kompotów i herbat rozgrzewających. Dużo zdrowia".

Ilonie Łepkowskiej życzymy powrotu do zdrowia. Ciekawe czy zdecyduje się skorzystać z rady Olgi Bołądź.

RadioZET.pl/Plejada/AS