Zamknij

Olga Bończyk zdradziła, dlaczego nie chciała mieć dzieci: "To był mój świadomy wybór"

Sylwia Wamej
02.09.2020 18:52
Olga Bończyk
fot. Viphoto/ East News

Olga Bończyk udzieliła wywiadu magazynowi "Dobry Tydzień", w którym przyznała, dlaczego nie została mamą. Gwiazda, która dwukrotnie była zamężna, zdradziła, czy czeka na nową miłość.

Olga Bończyk dwukrotnie była zamężna. Aktorka przed laty była żoną Jacka Bończyka, z kolei później związała się z Tomaszem Gorazdowskim. Teraz jest singielką i jak sama przyznaje, czuje się spełniona. W rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień" przyznała, że nie spieszy się jej z nową relacją.

"Sama jednak niczego nie inicjuję, nie czekam na miłość. Może tak jest lepiej po prostu? (...) Przede wszystkim lubię siebie. Jestem sama, ale nie samotna. To wiem na pewno. (...) Powiem nawet szczerze, że jakoś nie tęsknię za tym, żeby prać komuś skarpetki, żeby druga osoba koniecznie czekała na mnie co wieczór. Wychowałam się w domu, w którym panowała cisza, i teraz sama stworzyłam sobie taki. Jest ona dla mnie błogim stanem, luksusem wręcz. Oswoiłam się z tym moim światem, ogromnie mi on odpowiada" - wyznała Olga Bończyk w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Olga Bończyk przyznała, dlaczego nie została mamą. Czy czeka na nową miłość?

Olga Bończyk przyznała też, że nigdy nie planowała zostać mamą i to był jej świadomy wybór.

"Nie żałowałam tego [braku dziecka - przyp. red]  i wciąż nie żałuję. To był mój świadomy wybór. Nigdy o to nie zabiegałam. Gdyby jednak dziecko się pojawiło w moim życiu, na pewno cieszyłabym się, że obok wyrasta cząstka mnie" - przyznała Olga Bończyk. 52-letnia gwiazda dodała też, że nie należy do grona kobiet, które posiadały instynkt macierzyński.

"Ale szczerze mówiąc, nie czułam instynktu macierzyńskiego, nie pochylałam się nad wózkami z wypiekami na twarzy i pragnieniem, by mieć własne potomstwo. Nie szalałam z tęsknoty, aby nosić na rękach małego człowieka. Nie miałam tego macierzyńskiego drygu, nic na to nie poradzę. I nie czuję, że coś straciłam" - powiedziała w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Dobry Tydzień